• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji 1.sprat pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan što skuplji 1.sprat pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji 1.sprat pala cena

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji 1.sprat pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan što skuplji 1.sprat pala cena'
185.000 €
185.000 €
105.000 €
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.02.2026 - 139.050 €
19.02.2026 - 135.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053942, VETERNIK, 4.0, 88m2 Predstavljamo vam odličan četvorosoban stan – sprat kuće kao zasebnu stambenu jedinicu, u mirnom delu Veternika. Ova nekretnina je idealna za porodičan život, za sve koji žele mir, privatnost i osećaj kuće, a opet blizinu svih važnih sadržaja za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u sivoj fazi na prodaju - Zemun Polje, 100 m2Na prodaju je uknjižen stan površine 100 m2 u mirnom i planski građenom delu Zemun Polja, na teritoriji opštine Zemun. Nekretnina se nalazi na 1. spratu u objektu koji ima ukupno 2 sprata, u okruženju koje je uređeno i pogodno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 65.000 € na 57.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 57.000 €, 21,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 65.000 €
15.02.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjižen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisačkoj ulici. Skroz funkcionalan stan površine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom veličina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorišnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 36.450 € na 35.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 31.050 €
24.12.2025 - 36.450 €
19.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>