• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što manji lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura pogodan što manji lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što manji lift

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što manji lift" pronađeno 401 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez većih ulaganja, u održavanoj vojnoj zgradi. Uknjižen na 18m2 korisne površine. CG, lift, obezbeđen parking u dvorištu zgrade za stanare. Svetao, renoviran, useljiv. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.300 €, 30,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.280 €, 30,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! d24 šifra. 542803 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 90.130 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1098796 - Manji jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Salajci. Nalazi se u visokokvalitetno izgrađenoj zgradi. U stan su ugrađene najkvalitetnije podne i zidne obloge i sanitarije. Sastoji se iz malog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.150 €, 30,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u centru ski centra. Od ski lifta Karaman je udaljena oko 200 m. pa je dolazak do staze moguć peške. Zgarada poseduje recepciju sa 24/7 nadzorom, rekreativni centar, skijašnicu za odlaganje ski opreme i restoran u prizemlju. Orijentisan ka Pančićevom vrhu, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 141.500 €, 31,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savršen jednosoban, renoviran stan na Dorćolu. Nalazi se na trećem od četiri sprata u predratnoj dvorišnoj zgradi bez lifta. Stan je jednostrano orijentisan sa pogledom na dvorište. Idealan je za život, investiciju ili kratkoročno izdavanje. Ranije je korišćen kao stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 100.000 €, 31,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i etažnim grejanjem. Parking za stanare zgrade. Svetao, dobro pozicioniran u naselju. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agent....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 92.600 €, 31,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

31m2 CENTAR top lokacija +++ AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1098532 NOVI SAD, CENTAR, oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Vojvode Bojovića, blizina strogog centra grada, na 300m od pešačke zone. Stan ima 31m2, sastoji se iz predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, sobe i terase.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 31,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 31 m2, sa dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom. Lokacija idealna, u blizini kružnog toka, blizina centra, vrtića, škole, marketa. Zgrada poseduje lift. Pogodan je i za izdavanje. Nalazi se na 2. spratu. Cena iznosi 77.000€. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednosoban stan koji je preuređen u jednoiposoban tako što je gipsanim zidom odvojen spavaći deo. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Uknjižen na vlasnika 1/1! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1194 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Na prodaju lep i funkcionalan apartman, uknjižen 1/1 i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Zgrada poseduje lift, skijasnicu, kao i pripadajuće parking mesto sa rampom. Dodatnu vrednost daje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u samom srcu grada, kod Doma Omladine. Predstavlja idealnu priliku kako za život tako i za izdavanje. Sastoji se od sobe koja izlazi na terasu sa lepim pogledom, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je nedavno renoviran i prodaje se sa stvarima. Bez ulaganja.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 220.000 €
05.12.2025 - 200.000 €
04.01.2026 - 190.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 143.000 €, 33,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1,5 Vracar , Patrijarha Varnave , neposredna blizina Hrama Sv. Save , vrhunska lokacija , 33m2 uknjizena kvadratura , 3 / 3 ,bez lifta , renoviran 2021, dvostrano orijentisan istok-zapad , svetao , bez buke, visina plafona 2,7m , PVC stolarija , laminat , uvozne sanitarije i keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 107.000 €, 33,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada poseduje tri ulaza, a svaki ulaz ima svoj lift, što obezbeđuje udobnost i praktičnost stanarima. Stan je dvorišno orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 33,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 94.700 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 34m2. Stan se prodaje namešten. Uredan i održavan. Daljinsko otvaranje i zatvaranje prozora kao i roletni. Sređen i jedinstven. Pogodan za mlađu populaciju. Idelan i za izdavanje. Nalazi se u jednoj od najatraktivnij ulica....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 34,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 98.880 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u jednoj od najlepših ulica Nove Detelinare! Odlična iskorišćenost svakog kvadratnog metra stana, kao i prostran dnevni boravak karakterišu ovu nekretninu. Parking za stanare u dvorištu zgrade, kao i niski računi za grejanje, koje je na gas, čine značajnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.400 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban stan, pogodan kako za život, tako i za izdavanje na Bulevaru patrijarha Pavla - Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....