• GoHome Professional
do 210000 eura parking podrum Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura parking podrum Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura parking podrum Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210000 eura parking podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVILJ, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjižen, fasada dobra, dvorište/bašta. **PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U KOVILJU – MIR, PRIRODA I KOMFOR NA JEDNOM MESTU** Na prodaju prostrana i održavana porodična kuća u mirnom delu Kovilja, savršena za one koji žele život u harmoniji....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 210.000 €, 255,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot, nalazi se u mirnoj, slepoj ulici, blizu prodavnice, poste, autobuskog stajalista(odlicna povezanost sa gradom), skole i vrtica. Bez ulaganja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2. 0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mića Radakovića Sprat: 8 Spratnost: 12 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija u opštini Čukarica, okružen zelenilom i parkovima, nalazi se ovaj predivan stan idealan za porodični život. Stan se nalazi u ulici Lipa u naselju Cerak Vinogradi. Po strukturi stan je četvorosoban, uknjižen na 94 kvm plus terasa i lođa. Odlično organizovan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura parking podrum (2896)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>