• GoHome Professional
do 210000 eura parking podrum što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 210000 eura parking podrum što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura parking podrum što veći

  • Za upit "do 210000 eura parking podrum što veći" pronađeno 2 657 nekretnina - prosečna cena 2.099 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA. Prodaje se trosoban stan na 3. Spratu, trenutno bez lifta, međutim čeka se ugradnja panoramskog lifta. Stan je dupleks u jednom nivou, samo je ulaz u stan na donjoj etaži a ceo stan je na gornjoj. Dvostrano je orijentisan, kombinacija redovnih i krovnih velux prozora,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za ljubitelje prirode i mirnog okruženja,u ponudi je vertikala kuće okružena sa puno zelenila. Nalazi se u Bilevaru Patrijarha Pavla, odmah ispod Belog Dvora. U pitanju je dvoetažni stan na prvom i drugom spratu u porodičnoj kući. Grejna površina stana je 89m2, plus podrum, zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na samo par koraka od centra grada. Nalazi se u maloj jednosmernoj ulici, te je sam boravak u ovoj porodičnoj nekretnini lepši i sigurniji. Održavan i voljen, ovaj stan čeka svoje nove vlasnike da u njemu naprave svoj dom. U četiri prostrane sobe, na dve etaže, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, 3 velike spavaće sobe, 2 kupatila, dve velike terase i velikog hodnika. U sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Georgija Ostrogorskog, uknjižen dvosoban stan na prvom spratu površine 48m2 + terasa 24m2 + nezavršeno potkrovlje 48m2 + uknjižena garaža u dvorištu 24m2 + ostava 10m2 + dvorište sa parking mestom, cena:155000 Evra. U stanu je uvedeno podno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN, odmah useljiv stan na Starom Košutnjaku. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, dva kupatila, dve terase. Uz ovu nekretninu ide i pripadajući podrum U stanu su zamenjena ulazna vrata i PVC stolarija. Ispred zgrade je javni parking, sa uvek....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. šifra 489106,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su skola , obdaniste, Medicinski fakultet, Klinicki centar, Futoska pijaca i drugo. Odlican za porodicni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 87m2, TROSOBAN Odličan porodičan stan u kvalitetnoj staroj gradnji koju svi vole! Idealnog rasporeda, iz predsoblja se sa leve strane ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, u sredini stana su kupatilo, toalet i ostava, a sa desne strane spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi funkcionalan trosoban stan na Avijaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u zgradi sa urednim ulazom i dovoljno parking mesta. Sastoji se sastoji izprostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo, wc i zastakljena terasa. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i povrsinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 87,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog trosobnog stana u centru Veternika. Poseduje hodnik,dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve velike spavaće sobe-preko 15m2,kupatilo,dve terase,ostava. Ima svoje pripadajuće parking mesto,pripadajući deo podruma,zajedničko dvorište. Grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troiposoban stan, savršen za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-574 (od ukupno 575)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>