• GoHome Professional
do 210000 eura parking do 70 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura parking do 70 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura parking do 70 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura parking do 70 m2 što manji" pronađeno 20 653 nekretnina - prosečna cena 2.331 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 86.500 €
04.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva garsonjera na Voždovcu, u neposrednoj blizini fakulteta. Nalazi na VPR u stambenoj zgradi novije gradnje (visina prvog sprata) i sastoji se od kombinovane sobe od 17m2 u koju su smešteni kuhinja standardnih dimenzija i trpezarija, kao i kupatila....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 36.069 €, 21,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik Jolly kop prodajemo apartman- garsonjera , 21m namesten Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Jolly kop Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 21m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Parking, garaža, Internet....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 40.310 €, 21,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u centru Zlatibora! Prodaje se kompletno nameštena, u pitanju je novija gradnja, bez ikakvih ulaganja. Nalazi se u neposrednoj blizini jezera, a oko zgrade ima dovoljno parking mesta. Ako tražite nekretninu u koju biste investirali novac, ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127161, uknjižen. Prodaje se garaža i parking mesto ispred garaže.Garaža ima struju i svoj sat za struju. Može da se uvede voda. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127161, uknjizen. Prodaje se garaza i parking mesto ispred garaze. Garaza ima struju i svoj sat za struju. Moze da se uvede voda. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 83.000 €, 21,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u zgradi novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za svakodnevni život. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, uz brzu dostupnost svih neophodnih sadržaja. Stan se odlikuje veoma funkcionalnim rasporedom kvadratura je maksimalno iskorišćena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Kotež ukupne površine 21,29 m2 po strukturi garsonjera. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u mirnoj ulici. Dvorišno je orijentisana, prodaje se nameštena. Odlična kako za život, tako i kao investicija. Uz stan imate i parking mesto, što olakšava današnje probleme svakodnevice u traženju savršene nekretnine. A ova svakako jeste jedna od takvih. Za....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.900 €, 21,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji kod Voždovačke crkve. Odlična garsonjera u zgradi novije gradnje sa sopstvenim parkingom. Stan je sunčan, svetao. Gleda na Vitanovačku i Vojvode Stepe. Visoko prizemlje, visina prvog sprata. U blizini više linija gradskog prevoza, ugostiteljskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal koji ima zaseban ulaz, a sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, a na spratu kupatilo i mala ostava. Lokal posluje kao frizerski salon i prodaje se potpuno opremljen. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 35.700 €, 21,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u izgradnji na odličnoj lokaciji, na najlepšem delu Divčibara, na svega pedesetak metara od hotela ''Crni Vrh''. Period useljenja je maj 2024. Fleksibilna je, mogućnost otplate u fazama. Gradnja izvedena po najvišim standardima. Objekat je okružen sa svih strana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 44.000 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio u centru Zlatobora (500m od jezera ) Prizemlje Parking Kompletno namešten Terasa Moguca zamena za nekretninu u Novom Sadu ili okolini Vise informacija na Viber ili Whastapp 004915901431241 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura: 21 m2 - 33225 eur 26 m2 - 41270 eur 28 m2 - 44080 eur Vredi pogledati!!! 0611436777 Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA garsonjera na Kopaoniku u vikend naselju, u apartmanima Jolly kop , garsonjera je uknjižena 21m u visokom prizemlju , prodaje se sa komplet novim namestajem .. .trenutno se izdaje preko cele godine, ko kupi može preuzeti zakup. Moze zamena za stan u Novom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 75.000 €, 21,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u centru. U objekat se ulazi odmah sa ulice. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Lokal ima zaštitne rešetke i grejanje . Ovo je topla preporuka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 22,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran opremljen, odličan, parking mesto+++Agencijska oznaka stana 1063011 Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, prvi sprat. Stan na jedinstvenoj lokaciji, blizina Univerziteta, Futoške pijace, centra grada…Pogodno smešten dnevni boravak, poseban kuhinjski prostor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1095230 Na prodaju nov, neuseljivan stan na Adicama. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, u sklopu kog je i kuhinja. Kao i kupatila. Parking mesto obezbedjeno ispred stana. Stan ce se knjiziti kao garaza. Grejanje na toplotne pumpe. Kontakt osoba 064/823....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 69.500 €, 22,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41893, 063 547 298 Branka, Prodaje se garsonjera na Grbavici ,komletno namestena.Odlicna bez ulaganja,dobra za stanovanje ili iznajmljivanje. Blizina limanske pijace ,skole, vrtica. Uknjižena. Parking mesto u dvoristu zgrade 10000 eura. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 74.000 €, 22,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> ŠIFRA: 1054134 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA 22m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto">....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 24.720 €, 22,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u jednom nivou na Novom Naselju površine 22 m2. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade u zgradi odličnog kvaliteta. Nekretnina poseduje jedan sanitarni čvor. Idealan je za neku mirnu delatnost ili supermarket. U blizini lokala se nalaze besplatna parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade, ali je kompletno renoviran i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, od koje ništa još uvek nije korišćeno i u stanu nakon....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 38.947 €, 22,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo stanove u izgradnji na Raju. Ova moderna stambena zgrada činiće dve lamele visokog kvaliteta gradnje, pružajući vam udobnost i funkcionalnost u srcu ovog prelepog naselja. Raj je jedno od najpoželjnijih mesta za život, pružaće vam miran i kvalitetan....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 22,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3% Pogodno smešten dnevni boravak, poseban kuhinjski prostor i prostrano kupatilo, takođe ima svoju zatvorenu ostavu za odlaganje. Sav nameštaj i uređaji u stanu su....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana i vrlo lepa garsonjera u tihom i mirnom delu Borče 1. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ &quot;Stevan Sremac&quot;, vrtića, više prodavnica, opštinskog uslužnog centra, dečijih igrališta, zelenih površina i parking prostora. Osunčana, jugozapadno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.000 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalna, veoma svetla i zanimljiva garsonjera na 1. spratu. Odličnog je rasporeda i strukture i maksimalno je iskorišćena. Interesantna i kao potencijalna investicija. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, kuhinje kao i komfornog dnevnog boravka i lođe. Fantastično je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102572 - Cena 99 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsonjera u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji se iz sobe sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je na struju. Iznad stana je pripadajući tavanski prostor ovom stanu. Izuzetna lokacija. U okruženju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 85.000 €, 22,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Beograda, u ulici Strahinjića Bana. Stan se nalazi u suterenu starije zgrade od četiri sprata. Zgrada je redovono održavana i kvalitetne gradnje. Površina stana je 22m2 i sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela, kuhinje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.680 €, 22,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u mirnom delu Novog Sada - Satelit. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta, pijaca Sama okolina zgrade skoro uvek poseduje parking mesta, idealna prililka za investiciju,....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 38.580 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 455)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>