• GoHome Professional
do 210000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura parking barem 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura parking barem 70 m2" pronađeno 12 969 nekretnina - prosečna cena 1.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.670 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo kompaktnu kuću na Srebrnom jezeru, opština Veliko Gradište. Kuća je površine 70m2 sa pomoćnim objektom od 50m2. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve sobe, kupatila i terase. Pomoćni objekat se sastoji od kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 70,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 70m2, terasa, 5/10, dva lifta, CG, podrum, interfon, telefon. Uknjižen bez kvadrature. Na preknjižbi. Izuzetno svetao, dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale Pionir. U blizini se nalaze još i dva vrtića, dve Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.200 €, 70,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PORODIČNI STAN U NOVOGRADNJI Nudimo Vam trosoban stan na 1. spratu. Stan poseduje 2 odvojene spavaće sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo i veoma prostranu dnevnu sobu. Dnevna soba je cela u portalima što doprinosi svetlosti stana. Na terasu postoje dva izlaza, jedan iz spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz stan se dobija i pripadajuce parking mesto ispred zgrade, ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam troiposoban stan, 70m2 na Telepu, u jednoj od najatraktivnijih modernih vila u ovom delu grada, sa svega 6 stanova i garažom, odnosno mestom za parkiranje u dvorištu. Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.850 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.800 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeno-poslovni prostor u centru Novog Sada Prodaje se funkcionalan stambeno-poslovni prostor u prizemlju, na atraktivnoj lokaciji u centru grada, ukupne površine 70 m². Struktura prostora: • Hodnik • Kuhinja (opremljena) • Četiri sobe • Kupatilo Karakteristike: • Gradsko grejanje....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 130.800 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog porodičnog stana na super lokaciji-Klisa. Struktura stana:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,toalet,dve terase. Savremeni materijali,odličan kvalitet gradnje Useljivo krajem septembra. Podno grejanje. Blizina svih sadržaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od 70m2 i to tri kancelarije, toaleta, dve ostave. Nalazi se na dva nivoa, izdaje se prazan. Sadrži tri klima uređaja, takođe je sprovedeno i centralno grejanje. Poseduje alarm, izlog. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.460 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 70,19m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.500 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Ovaj stan dobija krovnu terasu iznad stana. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona. bešumni lift.Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 70,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113541, III/III, dupleks, terasa, uknjižen, parking. HITNO!!! EXTRA POVOLJNO!Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.500 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA ZA SVAKU PREPORUKU - vrhunska prelepa lokacija, stan izuzetan, zgrada vrhunskog kvaliteta gradnje - Centar, Palilula kod pijace i rampe svega 3-4 min hoda do Margera i Saborne Crkve, izuzetan jako funkcionalan komforan DVOIPOSOBAN stan u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.menadzer.biz

Kupoprodajna cena je bez PDV-a. Parking Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 20.000 eur + PDV. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene. Kontakt 063/25-00-11 Miran kraj.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 71,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je lux, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi novije gradnje koja se nalazi na odličnoj lokaciji na samom početku Ledina, u neposrednoj blizini Maxi-ja ( zgrada nije zavučena), prevoza, i svih drugih potrebnih infrastrukturnih objekata. Stan je mirno orijentisan, veoma....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.250 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Rezidencijalne stambene jedinice MB House, nalazi će se u mirnoj oazi Vrnjačke Banje, u naselju Raj. Kao naselje zatvorenog tipa, a okruženo zelenilom, pružaće svojim stanarima izuzetnu sigurnost i spokojni ambijent. – Neto kvadratura po kući iznosi 71m2 + 8m2 galerije. – Svaka jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvorištem i idealan je za porodice ili one koji traže udoban dom u mirnom delu grada, u blizini okretnice autobusa 1. U stanu je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoipopsoban 71m Nova Detelinara Janka Čmelika sa namestajem+ parking Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Čmelika Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 71m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 71,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan stan na Mirijevu IV. Stan se sastoji od ulaznog hodnika velike dnevne sobe koja ima izlaz na prostranu lođu, trpezarije koja ima izlaz na drugu lođu, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila koji je odmah na ulazu u stan u drugom bloku se nalaze 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.350 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.indomio.rs

Mirna ulica izmedju Futoskog puta i bulevara Patrijarha Pavla sa sve novoizgradjenim urbanim vilama za visi kvalitet zivota. Poseban ulaz, prostran i svetao stan izgradjen od materijala vise klase. Mogucnost kupovine parking mesta u dvoristu zgrade. Zakazite vas obilazak na broj 0611436777....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 463)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>