• GoHome Professional
do 210000 eura parking 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura parking 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura parking 60 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura parking 60 m2 što manji" pronađeno 4 416 nekretnina - prosečna cena 2.303 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura parking 60 m2 što manji'
149.350 €
65.000 €
121.000 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.452 € na 133.584 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 133.584 €, 55,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 122.452 €
05.05.2026 - 133.584 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku Beograda, smešteno između Karaburme, reke Dunav, Višnjice i Lešća. Jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno bližih naselja centru grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Trslina Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Šarmantan stan u potkrovlju od 55m2 koji je (redukovana kvadratura zbog kosina) uknjižen na 35.5m2. Maksimalno iskorišćen prostor. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan poseduje i prostor za odlaganje, poslednje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 227.733 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 55,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u Cara Dušana sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan bez ulaganja, renoviran, dobro održavan, odmah useljiv sa grejanjem na gas. Za više informacije pozvati! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 227.737 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, LUX, 2.0 stan od 55m2 sa terasom od 100m2 koja pripada samo tom stanu, u prizemlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.150 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048252. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 136.000 €, 55,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju delimično namešten dvoiposoban dupleks stan u ulici Alekse Šantića. Stan se nalazi na 6. spratu i dvorišno je orijentisan. U dvorištu zgrade nalazi se parking. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća/radna soba, toalet i terasa. Na gornjoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri stana. Stan je u završnoj fazi. Predviđen je kao stan open space koncepta ( koncept otvorenog prostora) ali se sa jednom gipsanom pregradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi lep, funkcionalan stan, sa odličnim odnosom strukture i kvadrature Nalazi se u mirnoj ulici, u najlepšem delu Zemuna Trostrano orijentisan, osvetljen, vrlo prijatan za boravak Prodaje se kompletno namešten Zgrada je uredna i odlično održavana Uknjižen 1/1 Centralno grejanje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.750 €, 55,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053581…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CARA DUŠANA, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 55m2, PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE…KLJUČ NA RASPOLAGANJU… Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.800 €, 55,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048251. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.180 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina, na odličnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten, sa sopstvenim, natkrivenim parking mestom. Stan je u projektu bio dvoiposoban, lako se može vratiti u to stanje. Bez ikakvog ulaganja, odmah useljiv po isplati. Prilika!!!! Za više informacija, kao i za gledanje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 141.630 €, 55,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam perfektnu nekretninu na TOP lokaciji u blizini centra, škola, autobuskih linija, pijace, marketa... Bez ikakvih ulaganja, maksimalno iskorišćena kvadratura. Pravi porodičan stan, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Iskoristite priliku i pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.150 €, 55,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.410 €, 55,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan. Promenjene strujne i vodovodne instalacije, kupatilo i kuhinja renovirani, komplet keramika, parketi ishoblovani. Dvorišno orijentisan (mirno). U blizini gradskog prevoza, škola, vrtića, parkova, marketa, ambulanta.. Parking mesto se ne placa, veoma lako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 55,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 2.0 soban stan u samom centru Železnika , kompletno sređen, dvostrano orjentisan, svetao. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, 100m OŠ, sportska hala FMP, vrtić, prodavnice, pijaca, autobusko stajalište ispred same zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.000 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, lokacijski idealan dvosoban stan na drugom spratu u Bulevaru Zorana Đinđića. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila i lodje koja čini ovaj stan posebnim. Stan je uknjižen na 55m2 korisne površine, a merene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.200 €, 55,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poštovani kupci, predstavljamo Vam odličnu izgradnju, sa svega nekoliko stanova, vrhunskog kvaliteta i opreme. Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, dnevni boravak sa izlazom na terasu koja poseduje hladnu ostavu, kuhinju sa prirodnom ventilacijom i kupatilo. Grejanje je podno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 129.966 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 108.150 €, 55,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na mirnoj lokaciji na Limanu 3. Klasičan dvosoban stan na limanu, bez većih ulaganja. Oko zgrade ima dosta parking mesta. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.590 €, 55,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Novom Sadu na Novoj Detelinari. Zgrada će posedovati lift.Grejanje na gas.Parking za Vaš automobil je uključen u cenu i nalazi se u dvorištu zgrade. Tehnički opis: - Armirano-betonska konstrukcija - Termo blok, fasadni stiropor (energetski „C“ razred).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 190.550 €, 55,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade sa video nadzorom i interfonom. Stan je renoviran, sa blagom kosinom, a krov je uređen pre dve godine i pod garancijom. Zgrada je uredna, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.960 €, 55,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX dvoiposoban stan, kompletno namešten, na mirnoj lokaciji blizu Kamenjara. Kompletan nameštaj je pod garancijom. Stan je pod video nadzorom. Budući kupac uz stan dobija 2 numerisana parking mesta u dvorištu zgrade i ostavu u prizemlju. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Naša....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća Sremska Kamenica Lokacija: Donja Kamenica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Kvadratura: 55m2 Površina zemljišta: 1464m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, UB, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Dvosoban stan 55 m2 na Ubu Stan se nalazi u Lamelama U prizemlju zgrade Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Velika natkrivena terasa Uknjižen stan, zgrada ima upotrebnu Veliki javni parking ispred zgrade Vlasništvo1/1 Mogućnost realizacije ugovora....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvosoban stan. Dvostrano orijentisan. Visoko prizemlje. Sve novo i kvalitetno. Odmah useljivo. Uknjižen. Može se kupiti i parking mesto (10.000eura), na 250m od Slanačkog puta. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence 2896 &quot;Art nekretnine&quot; d.o.o.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem 2.0 stan na predivnoj lokaciji iznad okretnice autobusa 25 16 23. Stan se nalazi na prvom spratu, zgrade od četiri sprata,sa pripadajućem podrumom, ispod kojeg se nalazi stambena jedinica. Idealan je za porodice sa decom, mlade bračne parove, penzionere. Na 100 metara je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>