• GoHome Professional
do 210000 eura pala cena uknjižen barem 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pala cena uknjižen barem 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pala cena uknjižen barem 60 m2 što veći kablovska

  • Za upit "do 210000 eura pala cena uknjižen barem 60 m2 što veći kablovska" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.133 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 165.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Petlovo brdo - Dobrivoja Petkovića 2.0, 69m2(terasa 12m2), 2/4, CG, parking, interfon, telefon. Stan u zgradi od crvene fasadne cigle, po strukturi 2.0, ali uz mala ulaganja adaptibilan u 2.5, jugoistočno orijentisan, u izvornom stanju. U blizini je autobuska stanica i prodavcnica.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 67.000 € na 60.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 60.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 67.000 €
17.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova - Lovačka plac, 18a. Na prodaju – perspektivan plac u industrijskoj zoni, Stara Pazova, 67.000 e U ponudi je plac od 18 ari u industrijskoj zoni Stare Pazove, u blizini Njegoševe ulice. Plac se sastoji od dve parcele, sa širinom fronta oko 19 m i dužinom 96 m. - Odlična....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 308.000 € na 220.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 220.000 €, 1413,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 308.000 €
17.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Centar - Karađorđeva građevinsko zemiljište, 14a Na prodaju plac-gradjevinsko zemljiste od 14 ari na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u centru Stare Pazove. Širina fronta je 23m, duzina parcele je 63m. Gradjevinsko zemljiste sa potencijalom za gradnju, kao i investicija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pala cena uknjižen barem 60 m2 što veći kablovska'
195.000 €
195.000 €
222.000 €
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča, Mali Zbeg plac, 10a Zemljište površine 1000m2 u naselju Mali Zbeg u Borči, udaljeno od Zrenjaninskog puta 900m. Parcele od Zrenjaninskog puta do parcele koja je predmet prodaje formirana je ulica duž koje su izgrađene kuće. Uknjižen. Agent: Zora Đenić 064/116-88-80....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 229.900 €
02.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.500 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 196.000 €
29.10.2025 - 190.000 €
11.02.2026 - 179.500 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider ekskluzivno prodaje dvosoban stan 64m2, sa sopstvenim parking mestom udvorištu zgrade, koje je u ceni. Stan je kompletno renoviran, namešten, centralno gradsko grejanje, klima, klasičan hrastov parket, PVC stolarija, sigurnosna bvrata, parking mesto sa stopom na zaključavanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 165.000 € na 153.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 153.000 €, 59,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 59m Novo Naselje renoviran Lokacija: Novo naselje (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Braće Dronjak Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 59m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 7. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 150.000 € na 147.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 147.000 €, 55,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
20.03.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. Stan se sastoji od: *velikog hodnika, *kuhinje sa trpezarijom, *prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu koja je ograđena,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>