• GoHome Professional
do 210000 eura pala cena 60 m2 najnovije što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pala cena 60 m2 najnovije što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pala cena 60 m2 najnovije što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura pala cena 60 m2 najnovije što jeftiniji" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • 1.sprat
    • podrum
    • 3.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 141.100 € na 137.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 137.000 €, 56,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 141.100 €
15.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Na prodaju dvosoban stan od 56m2, na mirnoj i prijatnoj za život lokaciji. Stan je bez većih ulaganja. Šifra - 1032223 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pala cena 60 m2 najnovije što jeftiniji'
158.000 €
215.000 €
136.990 €
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 58,44 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €
15.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 1007795. Prodaje se dvoiposoban stan od 59 m2 na 5. spratu zgrade sa liftom (od ukupno 7) kod Sajma. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 144.999 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 144.999 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.000 €
15.05.2026 - 144.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju je jedinstven i moderan stan koji se izdvaja svojom funkcionalnoscu i komforom. Stan odlikuju prostran raspored i kvalitetni materijali....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 157.590 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 163.770 €
17.04.2026 - 157.590 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija na Novom Naselju. Okružen zelenilom, u neposrednoj blizini parka, vrtića, škole i javnog prevoza, ova nekretnina pruža idealne uslove za miran....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 156.560 € na 151.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 151.400 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 169.950 €
06.02.2026 - 160.700 €
01.04.2026 - 156.560 €
15.05.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

POLUNAMEŠTEN RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN U NAJLEPŠEM DELU NOVOG NASELJA---Agencijska šifra: 1007771. Prodaje se kompletno renoviran, polunamešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom u mirnom delu Novog Naselja. Idealnog rasporeda gde se u svaku prostoriju ulazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 163.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 163.000 €, 62,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 191.750 € na 178.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 178.750 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 191.750 €
15.05.2026 - 178.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom delu grada, a svega nekoliko koraka od Južnog bulevara i okretnice trolejbusa, nalazi se moderan stan koji kombinuje udobnost savremenog života sa praktičnošću dobro povezanog urbanog okruženja. Prostor je projektovan tako da zadovolji potrebe savremenog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 63m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Čika Stevinoj ulici, Nova Detelinara. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo, toalet i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten i ne zahteva....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 194.770 € na 185.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 194.770 €
15.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na Limanu I, na lokaciji koja je bila i biće uvek atraktivna. Stan se nalazi blizu Promenade , keja , Štranda i fakulteta. Nekretnina je trenutno dvosobna, uknjižena na 61m2 ali ima više jer se terase ranije nisu upisivale u celosti. Stan je za kompletno renoviranje.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja. Stan je dvostrano orijentisan. Kuća se nalazi na izuzetno lepoj i traženoj lokaciji, u blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 212.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 230.720 € na 210.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 210.900 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 230.720 €
15.05.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa uvučenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>