• GoHome Professional
do 210000 eura opremljen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura opremljen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura opremljen najnovije

  • Za upit "do 210000 eura opremljen najnovije" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.486 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura opremljen najnovije'
155.500 €
155.500 €
143.000 €
  Stan, KRAGUJEVAC, 202.000 €, 120,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Pivara, u Kragujevcu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od ukupno tri sprata. Stan je veoma svetao, lepo opremljen i okrenut ka svetlu, što mu daje prijatan i prijatan ambijent za svakodnevni život. Potpuno je opremljen i namešten,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 201.000 €, 110,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan u Kragujevcu, u naselju Pivara. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa tri sprata i prostire se na 110 m². Ovaj moderno opremljen stan odlikuju svetlost i prostranost, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Raspored prostorija pruža....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- Square Garden, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2, kompletno namešten i opremljen, uknjižen 1/1 - dnevna soba, kuhinja (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa - mogućnost kupovine parking mesta - grejanje na kalorimetre, niski troškovi - može kupovina preko kredita Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 124.000 €, 45,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 45 m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Borča Stan odiše prostranošću, urednošću i odličnom organizacijom prostora, pružajući visok nivo komfora i prijatan ambijent za svakodnevni život. Strukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....