• GoHome Professional
do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 210.000 €, 260,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Za svaku preporuku !!! U ponudi zasebna vertikala koja se nalazi na lepo odžavanom i ograđenom placu od 3,4ara, pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se iz tri nivoa koji su povezani unutrašnjim stepeništem, ali mogu da funkcionišu i kao zasebne stambene jedinice. Raspored : - prizemlje:garaža/radionica,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

KORIĆANI - 50m od Glavnog puta - u blizini Eureke Površina placa: 4.41a Površina kuće: 180m2 Pr + Sp1 Površina pomoćnog objekta: 40m2 Struktura kuće: Prizemlje (Pr): + hodnik + kupatilo + stepenište (za sprta) + 2x spavaća soba + dnevni boravak + kuhinja + trpezarija Sprat 1 (Sp1):....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 210.000 €, 320,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Smederevski put, Grocka, kuća 320m2, broj soba 5+, 4,22ara placa. Na placu pravilnog oblika prodaje se kuća novije gradnje, izgrađena od kvalitetnog materijala, bez ulaganja, uknjižene površine 275m2. Kuća je priključena na gradski vodovod i trofaznu struju. Grejanje je etažno i inverter....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 210.000 €, 178,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena u dve etaže, u samom centru grada. U prizemlju kuće se nalazi hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, postoji jedna zasebna soba, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa kadom i dnevni boravak. Na spratu se nalazi kupatilo sa tuš kabinom i tri zasebne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2. 0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione instalacije,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 210.000 €, 127,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se verovatno najlepši stan u celom Mladenovcu. Potpuno nov, vrhunski opremljen stan površine 127 m² na trećem spratu moderne zgrade u naselju Tozino voće, najtraženijem delu Mladenovca za porodično stanovanje. Godina gradnje: 2025. Uknjižen. Teretana u zgradi – isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prepoznatljivom i dobro organizovanom stambeno - poslovnom kompleksu ( Zemunske kapije) čiji je Investitor bila Direkcija za građevinsko zemljište zastupamo dvosoban stan severnoistočne orijentacije, ka ulici Cara Dušana. Vrlo kvalitetna zgrada. Stan opremljen, funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128644, PR/, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, lokal. Dobra lokacija prekoputa pijace na bezaniskoj kosi u trznom centru ,lokal ima 70 m2 od toga je 50 m2 uknjizeno ,20 m2 predato za legalizaciju i ima galerija u tavanu 20 m2,mokri cvor,odlino za svaku....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju uređeno imanje u Obrenovcu(Stubline) koje se prostire na 2,5ha zemlje, sa jednom velikom kućom, jednom manjom kućom, i više čvrsto zidanih pomoćnih objekata. Kuća se nalazi na asfaltnom putu, na 6,5km udaljenosti od centra Obrenovca. Velika kuća je kompletno renovirana....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 210.000 €, 122,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2022.,

www.gsigma.rs

Želite ozbiljnu, odličnu lokaciju za svoju firmu? Ovo je prava prilika za Vas! Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Lokacija - Miletićeva ulica Zrenjanin Parcela veličine 2318 m2, širina uličnog fronta 20 metara Odličan prilaz parceli . Miletićeva ulica je odlično povezana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura (115015)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com