• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 što veći" pronađeno 966 nekretnina - prosečna cena 1.418 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120273, VPR/III, klima, telefon, nov luks, novogradnja, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal - stan u nivou PR je uknjižen na 58m2, dok se na nivou ispod stana nalazi prazan prostor od 42m2 (magacin). U PR se nalazi dnevni boravak sa posebnim garderoberom, spavaća soba, kuhinjski deo i prostrano kupatilo sa tuš kadom. Dnevni boravak trenutno služi kao advokatska kancelarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 100,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo fenomenalnu nekretninu za ljubitelje dobrog pogleda i velikih krovnih terasa. U ponudi je trosoban stan sa prostranim dnvevnim boravkom iz kog se pruža lep pogled kao i izlazak na jednu od terasa. Stan je nov, renoviran i još uvek nije useljen. Pored toga na ovom stanu....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep četvorosoban stan u kući na početku Petrovaradina kod Doma zdravlja, obezbeđeno parking mesto . Dobrodošli stranci.Stan je pet friendly zbog velikog dvorišta koje je sređeno, imate klackalice, trombolinu , roštilj.Cena 900e.Pozovite 069788803 Dunavske divizije, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.450 €, 100,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji u centru grada, sa povraćajem PDV-a. Stan je površine 99,71m2, nalazi se na IV spratu. Zgrada poseeuje Po + Pr+ VI sprata. Zgrada je građena po najsavremenijim standardima, gde se koriste veoma kvalitetni i moderni materijali, podovi obloženi....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na obali Mrtve Tise. Površina 100 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 800 m2, sve uknjiženo 1/1. Na 2 minuta kolima do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici su....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kuću na Alibegovcu od 100 m2 koja je udaljena 5 km od mosta Slobode. Donji deo kuće sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila. Na spratu se nalazi velika prostorija od 40m2 u kojoj su smeštana dva velika bračna kreveta. Kuća poseduje tri velike terase i garažu. U garaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa spratna vila odiše elegancijom i komforom, potpuno nova i moderno uređena, sa velikim bazenom okruženim cvećem i raskošnim zelenilom koje pruža osećaj privatnog raja. Prostrano dvorište nudi čak sedam parking mesta, dok unutrašnjost raspolaže sa tri udobne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PRNJAVOR, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje. Gradnja je 2009,završeno 2010. U prizemlju je oko 100 kvm neto,a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Ponuda. Nov stan na Novoj Detelinari, savršenog rasporeda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1 , bez ulaganja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan renovirana prizemna kuća sa dva parking mesta i nova nus prostorija sa posebnim ulazom na duži vremenski period Tone Hadžića, Prizemna, Novogradnja, Gas, Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 154.900 €, 99,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2014.godine. Zgrada dobro pozicionirana,bliže ulici Vojvode Stepe, između škole i vrtića. Stan južno orijentisan sa lepim pogledom na grad i parkingom ispred zgrade. Energetski pasoš. Grejanje sa kalorimetrima. Maksimalna funkcionalnost,bez prolaznih soba,dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 159.025 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 202.700 €, 99,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov multifunkcijski lokal u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj banji, sam lokal nije u potpunosti sređen kako bi se uredio po vollji i potrebama budućeg kupca. Prostor se nalazi u vrlo kvalitetnoj zgradi, odlično je pozicioniran, poseduje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.400 €, 99,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 99.71m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 99,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosobna kuća u Somboru, koja se nalazi u neposrednoj blizini OŠ Ivo Lola Ribar. Kuća poseduje tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, predsoblje i kupatilo. Iznak kuće je tavanski prostor. Kuća je površine od 99m2. U dvorištu veličine od 527m2, nalaze se dva pomoćna objekta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 211.885 €, 99,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 100.000 €, 99,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002109 Na prodaju je renoviran i rekonstruisan salaš na Krivaji, u neposrednoj blizini Srbobrana, na samo 40 kilometara od Novog Sada. Salaš se nalazi na izlazu iz mesta u pravcu Feketića, smešten na parceli od čak 3308 m², što ga čini pravom malom oazom mira u....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 200.000 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ulični Lokal u Temerinskoj ulici,tri nivoa,suteren,prizemlje,galerija,dva sanitarna čvora,može da se koristi za razne delatnosti,prodaja,ordinacije, ugostiteljstvo . . . . Temerinska, Novogradnja, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-489 (od ukupno 490)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>