• GoHome Professional
do 210000 eura najnovije do 1900 eura/m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura najnovije do 1900 eura/m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura najnovije do 1900 eura/m2 što skuplji kablovska

  • Za upit "do 210000 eura najnovije do 1900 eura/m2 što skuplji kablovska" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 222.000 €, 120,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica na Kosmaju, u Nemenikucama, blizu privatne skole Sopot Hill, na samo tri km od centra Sopota, i 40 min. voznje od Beograda. Kuca je ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 230.000 €, 134,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, veliki, funkcionalan i svetao dupleks, uknjižen na ime vlasnika na 134m² korisnog prostora, bez tereta i zabeležbi, u jednom od najmirnijih delova Ceraka, u Sandžačkoj ulici. Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 230.000 €, 153,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića i restorana. Kuća je ukupne površine 153 m2, u četri etaže..U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
  Kuća, SJENICA, 230.000 €, 160,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac 42 ara sa kućom 160 m2 ! ! ! _ u Sjenici GRADSKA ZONA! ! ! na 5 min kolima od centra Broj katast. parcele 4207/1 i 4206/8. Parcele se mogu podeliti na manje površine Potpuna infrastruktura : STRUJA , VODA , KANALIZACIJA , ULIČNA SVETLA KUĆA uknjiženo 89 m2 , ali je i prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 230.000 €, 271,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 271 m2 i 36,82 ari placa idealna za miran život i uživanje u prirodi,formiran je zaseban vrt + pomoćni objekti. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 312,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu površinu od oko 312 m², raspoređenih na tri etaže: Prizemlje – 98 m² Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Dve spavaće sobe Kupatilo Useljivo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 420,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima 140 m2 .Na prvoj etaži se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od velikog ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 229.150 €, 130,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano