• GoHome Professional
do 210000 eura kablovska pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura kablovska pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura kablovska pogodan što manji

  • Za upit "do 210000 eura kablovska pogodan što manji" pronađeno 341 nekretnina - prosečna cena 1.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 55.900 €, 14,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija,na svega 5 minuta hoda do centra grada ! Odlična investicija,pogodan kako za život tako i za izdavanje ! Uknjižena 1/1 na vlasnika,moguća kupovina putem kredita. Za više informacija o nekretnini kao i razgledanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 31.830 €, 19,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji pogodan za investiciju. Ova nekretnina ima dve etaže i to, na donjoj etaži se nalaze kupatilo, kuhinja i dnevna soba. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba gde ima mesta za francuski ležaj, plakar i radni sto. U prirodi ovaj stan ima cca 30m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura kablovska pogodan što manji'
145.000 €
185.400 €
72.100 €
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 57.000 € na 50.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 57.000 €
04.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima u blizini. Pogodan za izdavanje – idealan kao prva nekretnina ili investicija. U blizini marketi, škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Lift,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 103.000 €, 25,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u centru, odlična lokacija, blizina svih sadržaja – prodavnice, fakulteti, javni prevoz, restorani. Stan je održavan, svetao, funkcionalan i pogodan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u samom centru grada, kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, Pašiceve ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije "Jovan Jovanović....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Jovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 103.000 €, 28,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera u samom srcu starog dela Novog Sada. Blizina centra, keja, fakulteta Stan je kompletno renovirani okružen zelenilom. Pogodan za život ali i za izdavanje. Za više informacija pozovite 021/221-5100 ili 064-8033-305 549465 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2, a podne preko 45m2. Stan je izuzetno funkcionalan jer poseduje dve odvojene spavaće sobe u ovoj kvadraturi. Pogodan za mlađe osobe.Parking u dvorištu. Odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Internet,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 104.540 €, 29,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj zgradi – mirna dvorišna orijentacija, odlična investicija Na prodaju funkcionalna garsonjera u Gundulićevoj ulici, smeštena na drugom spratu novije zgrade sa liftom i video nadzorom. Zgrada je stara svega nekoliko godina, a stan je od useljenja u kontinuiranom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini samog centra Novog Sada i pešačke zone u ponudi je ova prostrana, svetla garsonjera sa francuskim balkonom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Nalazi se u zgradi novije gradnje bez lifta. Nije poslednji sprat. Stan je dvorišno ,jugozapadno orjentisan i zaštićen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, površine 29m². Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je svetao, dobro organizovan i nalazi se u mirnom delu naselja. Pogodan za život ili izdavanje. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.000 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj udobnosti i praktičnosti. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od manje, ali komforne spavaće sobe, prijatnog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 29,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*STAN SA PARKINGOM*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Povoljno Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam kompletno namešten stan ukupne površine 30 m2, dok je uknjižena 26 m2. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu grada, smešten u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, koje zbog konfiguracije terena pruža praktičan osećaj prvog sprata. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.280 €, 30,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! d24 šifra. 542803 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.150 €, 30,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano