• GoHome Professional
do 210000 eura kablovska pala cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura kablovska pala cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura kablovska pala cena 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura kablovska pala cena 70 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.780 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 1.sprat
    • opremljen
    • centralno grejanje
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 229.900 €
03.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura kablovska pala cena 70 m2'
195.000 €
195.000 €
175.000 €
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 200.850 €
22.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep trosoban dupleks sa terasom i mogućnošću kupovine garaže – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju atraktivan, kompletno opremljen trosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvorištem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Milisava Djurovica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 195.000 €
04.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
28.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Podrum Jovana Bijelica Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 233.000 €
12.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 215.000 €
24.02.2026 - 199.000 €
27.02.2026 - 215.000 €
17.03.2026 - 205.000 €
05.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Jurija Gagarina Sprat: 18 Spratnost: 19 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>