• GoHome Professional
do 210000 eura kablovska 3.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura kablovska 3.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura kablovska 3.sprat 50 m2

  • Za upit "do 210000 eura kablovska 3.sprat 50 m2" pronađeno 53 nekretnina - prosečna cena 2.204 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 114.471 €, 50,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 49,77m2. Po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi ista i slična kvadratura na različitim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura kablovska 3.sprat 50 m2'
166.860 €
166.860 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553343-Na prodaju je dvosoban stan od 50 kvadrata na Socijalnom u Novom Sadu, smešten na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan je potpuno sređen i ne zahteva dodatna ulaganja, a u cenu je uključen i ugradni nameštaj. Posebnu prednost čini lepa terasa koja daje stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551929-Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno uređen stan površine 50m², na trećem spratu kvalitetne zgrade. Stan je dizajnerski opremljen – svaki detalj je pažljivo osmišljen, a nameštaj i elementi rađeni su po meri, što osigurava maksimalnu iskorišćenost prostora i vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RENOVIRAN STAN 50 m² + terasa i ostava / Mirna lokacija / 3. sprat bez lifta Na prodaju svetao i potpuno renoviran stan od 50 m² (uknjižen), na 3. spratu zgrade bez lifta. Terasa i ostava nisu uračunate u uknjiženu kvadraturu. Stan je dvorišno orijentisan, miran, iznad se nalazi potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.390 €, 49,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.64m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.850 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je kompletno renoviran, Stan je na 3. spratu zgrade sa liftom.. Površina je 49 kvadrata. Stan se sastoji od: dnevna soba sa trpezarijom spavaća soba radna (manja spavaća soba) prostran hodnik sa mestom za ormare terasa toalet odvojeno kupatilo odvojena kuhinja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 127.390 €, 49,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.660 €, 49,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 168.680 €, 48,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam fantastičan jednoiposoban stan koji se prodaje kompletno namešten kao na slikama, sve u stanu je rađeno po meri! Nekretnina se nalazi na trećem spratu, dvorišno orjentisan, bez buke, smeštena u 48 kvadratnih metara sa predivnom terasom. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 71.685 €, 48,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 47.79 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom izdvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 48,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 48m² u modernom kompleksu Voždove kapije, Bilećka ulica. Stan se nalazi na trećem spratu i zapadno je orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti tokom dana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka u otvorenom konceptu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 48,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji u novijoj zgradi, na 3. spratu od ukupno 6, nalazi se ovaj kompletno renoviran dvosoban stan koji nudi savršen spoj komfora, stila i funkcionalnosti! Stan odiše svetlošću i toplinom, idealan je kako za život tako i za izdavanje! Lokacija na Novoj Detelinari pruža....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 92.965 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 52,82m2, u izgradnji, na trećem spratu, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, dečija soba, terasa, ostava, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 48m2 na Lekinom brdu Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od četiri sprata, u ulici Teodora Dukina Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa Grejanje je etažno na struju Godina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija. Vrhunski kvalitet. Investitor za preporuku. Predstavljamo vam novu stambeno-poslovnu zgradu u jednoj od najprepoznatljivijih ulica na Bežanijskoj kosi. Objekat je projektovan sa planiranim rokom završetka u jesen 2026. godine. Stanovi su dostupni na drugom i trećem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.200 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvosoban stan na Grbavici,ulica Doža Đerđa,III sprat bez lifta,nije poslednji, kuhinja s trpezarijom,dve sobe,kupatilo,uknjižen,odmah useljiv. Može da se kupi i sa nameštajem. Za više detalja pozovite agenta 062518545 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.275 €, 47,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.615 €, 47,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.42m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.140 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 53,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u Petrovaradinu sa nameštajem i belom tehnikom. Površina stana je 53m2, nalazi se na 3 spratu. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trontakt pezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Etažno grejanje na gas GARAŽNO MESTO U SUTERENU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.165 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 47,19m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Stanovi na Zlatiboru u ponudi - Ulica Miladina Pećinara! U ponudi imamo stanove različitih kvadratura u jednoj od najlepših ulica na Zlatiboru! Stanovi su završeni, spremni za useljenje i nude visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 53,36m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, prvom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Jednoiposoban stan, površine 47m² na trećem spratu u novogradnji. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Cena je fiksna, samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 114.650 €, 53,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Grbavici, ulica Doža Đerđa, površine 53m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, plaćanje samo u grejnoj sezoni. Informatika oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam dvosoban stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija, ima 53m2 i nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od spavaće sobe, trpezarije, dnevnog boravka, kupatila, kuhinje i terase. Raspolaže sa ostavnim prostorom u potkrovlju zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>