• GoHome Professional
do 210000 eura kablovska što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura kablovska što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura kablovska što veći 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura kablovska što veći 70 m2" pronađeno 1 994 nekretnina - prosečna cena 2.193 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura kablovska što veći 70 m2'
158.000 €
158.000 €
80.000 €
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 228.000 €, 76,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri, energetski pasoš. Povraćaj PDV-a, rok avgust 2026. Garažna mesta 20.000eur. Cena sa PDV-om 250800 eur. Mogućnost kupovine na kredit. Građevinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 76,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na extra dobroj lokaciji, na svega 5min hoda od strogog centra grada. Ulica mirna tiha idealna za porodicu, a opet u samoj žiži grada. Uz stan se može kupiti i garaža koja nije uračunata u cenu stana. Plaća se dodatno. Svakako naša preporuka. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 76,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Zgrada okružena zelenilom sa dosta parking mesta. Svi neophodni sadržaji za moderan urban život u neposrednoj blizini: škola, vrtić, banka, dom zdravlja, marketi, kao i dobra povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 168.300 €, 76,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 76,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu je laminat, stolarija je drvena. Sama kuća je nedovršena, odrađena je spoljna izolacija ali je potrebno odraditi fasadu....

 
 
 
  Farma, LOZNICA, 86.000 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domacinstvo u Grncari kod Loznice od 285 ari zemlje. Na domacinstvu se nalazi kuca od 76 m2 (dve sobe, kuhinja, trpezarija i kupatilo, objekat za drzanje stoke 40x4,5m, dva cardaka za drzanje zitarica i bunar.Svi objekti su uknjizeni i legalizovani. 205 ari se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.090 €, 76,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4. Stan se nalazi na svega par minuta od škole, vrtića, Dunava. U okruženju se nalazi igralište, košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.090 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. b119 sifra: 552772 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 169.740 €, 76,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na ulazu u Veternik. Kvalitetna gradnja, odličan raspored. Za više informacija pozovite našu poslovnicu. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.100 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,dobar 4 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 76 m² Stan je dodatno sređivan. Idelan za porodicu. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se komplet namešten.Parking mesto. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 75 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan raspored prostorija. Idealan raspored. Odlična komunikacija sa Limanom 4. Blizina glavne saobraćajnice. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa uvučenom manjom kuhinjom, spavaće sobe i kupatila, nalazi se na placu površine 404m2. Kuća je starije gradnje i potrebano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 172.900 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji! Izuzetan kvalitet izgradnje i opreme stanova u objektu svega 300m od Novosadskog puta! Podno grejanje sa viessmann pumpama, antracit stolarija i ceserit visage fasada! Zgrada sa malim brojem stanova, što omogaćava mirno okruženje! Zaista izuzetna prilika!....

 
 
 
  Kuća, KAC, 144.200 €, 76,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična četvorosobna kuća u Kaću od 107m2 ( Korisne površine ) Kuću čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom,odvojena kuhinja,ostava,toalet i terasa u prizemlju, kao i 3 komforne spavaće sobe na spratu,terasa,kupatilo i ostava,što zajedno čine idealan prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.300 €, 76,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan sa tri spavaće sobe u prelepom delu grada. Ulica je slepa i samim tim vam garantuje mir! Pravi porodičan stan! U cenu uračunat PDV, tako da kupci prvog stana ima mogućnost na refundaciju. Za više informacija pozovite 069-771-595 Etažirana kvadratura stana je 84,12m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

** Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4 ! ** Stan se nalazi na svega par minuta od skole,vrtića,Dunava. U okruženju se nalazi igralište,košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 230.720 €, 76,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća, smeštena u srcu Salajke, samo 10-tak minuta udaljena od centra grada. Idealno pozicionirana, uvučena sa ulice (30m kolnog prilaza do dvorišta) , pruža mir i tišinu bez brige o buci, pogledima i izduvnim gasovima. Površina kuće: 76m² (+ garaža i 2 ostave iza kuće )....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen duplex u zgradi odličnog kvaliteta. Sam stan je idealnog rasporeda. Na donjoj etaži je dnevni baravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i kupatilo. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i kupatilo. U ceni su uračunati kuhinjski elementi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.780 €, 76,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.600 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POVOLJNO ! Prodaje se funkcionalan i svetao duplex od 76m2, u lepoj ulici na Podbari. Lokacija je izuzetna - svega 5 minuta laganog hoda do strogog centra grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve komforne spavaće sobe i kupatila. Prodaje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.330 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Prepoznatljiv kvalitet gradnje na mirnoj lokaciji koja ima sve saržaje za normalno funkcionisanje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Stan se nalazi u novijoj modernoj zgradi,na 5 spratu od 6 u zgradi sa liftom. Iako se nalazi u centru Mirijeva zgrada je okružena parkovima i zelenilom. Ispred i oko zgrade parking. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 172.010 €, 76,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan od 76m2 + terasa koja nije ušla u kvadraturu! Mirna lokacija prepuna saržaja za normalno funkiconisanje, u neposrednoj blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta, Stan je odlično održavan, ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje. Stan je na dva nivoa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe na drugom nivou i velike terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 117.970 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa prostranim dnevnim boravkom koji je savršen za okupljanja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.160 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan troiposoban stan u izgradnji na jednoj od traženih lokacija. Stan se nalazi nedaleko od Novosadskog puta, na mirnoj lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitet gradnje i radova je izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 606)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>