• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 070 nekretnina - prosečna cena 2.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 70 m2 zadnjih 7 dana'
127.470 €
144.200 €
170.000 €
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban komforan stan, dvostrano orijentisan. U dobro održavanoj zgradi, u mirnom naselju, okruženo zelenim ravnicama. Udaljeno 12km od Padinske skele, sa kojom je povezano linijom 102. U naselju ima škola, ambulanta, dve prodavnice. Uknjižen. Mogu kreditni kupci. Odmah....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 69,26 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 69 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054883 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN, 69m2. ODLIČAN PORODIČAN STAN Na prodaju odličan stan u prestižnom Sajam kompleksu. Stan poseduje veliki hodnik iz kojeg se direktno ulazi u svaku prostoriju. Stan je opremljen visokokvalitetnim nameštajem i vrhunskom opremom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.600 €, 68,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Banovo brdo, Ada mall, 3.5s, 67,81 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VINČA, 129.000 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na 500m od Smederevskog puta na odličnoj lokaciji nalazi se stan - poslovni prostor u novoj kvalitetnoj zgradi. Prostor je dvostrano orijentisan, funkcionalan, idealan za miran porodični život, a može i kao poslovni prostor zbog svoje dobre pozicije. U neposrednoj blizini svih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 129.000 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.800 €, 68,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, BEZ PROVIZIJE, 3.0s, 68m2, sa terasom U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.200 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvećkova pijaca Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace! Ovaj svetao i prostran stan od 71 m² nalazi se na petom spratu zgrade i nudi prelep pogled na ceo grad. Idealna prilika za porodicu koja želi udoban život....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 67m2 od čega je terasa 9. 33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična stambena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 201.000 €, 67,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u kvalitetnoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na atraktivnoj mikrolokaciji u Zemunu. Objekat je projektovan sa samo osam stambenih jedinica, što garantuje privatnost i mir.Zgrada ima prizemlje, I, II, III i povučeni sprat. U gradnji su korišćeni kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 208.152 €, 67,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan koji Vam predstavljamo se nalazi u mirnoj ulici nedaleko od Cvetkove pijace. Sastoji se od ulaza, dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, 2 kupatila i terase. Lokacija na kojoj je smešten stambeni objekat, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.menadzer.biz

Prelep stan na TOP lokaciji, na korak od Savskog Keja, blizina reke, Savskog setalista, novih naselja od Bloka A do Belvila, Trznih centara, Delta City, Doma zdravlja, marketa, apoteka, trznica. Stan je dvostrano orijentisan istok-zapad i sa otvorenim i lepim pogledom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.500 €, 66,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan površine 66 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravo visoko prizemlje! Dvostrano orijentisan. Jedna soba ka ulici a ostatak stana ka dvorištu. Renoviran kompletno. Odmah useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 . Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U mirnoj ulici na Crvenom krstu, nalazi se veoma funkcionalan 2.5 - soban stan, dvostrano je orjentisan, uknjižen na prodavca i na punu kvadraturu od 66 kvm. Iz komfornog ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, manju spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o Broj u registru posrednika: 1850 Prodaje se kompletno namešten 3.5 stan u zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, 2 spavaće sobe, sobe garderober, ostave, 2 kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Mirijeva, na par minuta hoda do vrtića, Doma zdravla i pijace nalazi se stan koji Vam predstavljamo. Zgrada je lepo održavana i ima ukupno 20 stanova. Stan ima predivan pogled, zgrada je okružena parkovima i zelenilom, a u neposrednoj blizini se nalaze i autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan – 66 m² – SC Olimp Na prodaju trosoban duplex stan površine 66 m², smešten u blizini Sportskog centra Olimp, na mirnoj i odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 431)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>