• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 podrum 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 podrum 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 podrum 4.sprat

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 podrum 4.sprat" pronađeno 109 nekretnina - prosečna cena 2.475 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 53,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan u najlepšem delu Mirijeva. Nalazi se na četvrtom spratu kvalitetne petospratne zgrade sa CG, interfonom i liftom. Kompletno je renoviran (zamenjene sve vodovodne I elektro instalacije). Veoma funkcionalan, svetao, dvostrano orjentoisan. SAstoji se od velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan 53m Bul. Oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Oslobođenja Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 53m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 174.000 €, 53,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno sređen i namešten dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je površine 53m2, uknjižen je i spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Osnovne karakteristike: Površina: 53 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 4. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.690 €, 53,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Preradovićevoj ulici. Dvorišno orijentisan. Nalazi se na 4. spratu u zgradi koja poseduje 3 lifta i podrum. Prodaje se polunamešten i renoviran. Grejanje je na gas. Uknjižen Za više informacija pozovite 0668442244 Vaš siguran partner u svetu nekretnina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 53 m2 uknjižen 1/1 od prvih vlasnika. Četvrti sprat, nije sunčana strana a opet sa mnogo svetla i vrlo praktičan i funkcionalan. Zgrada sa liftom i biciklanom u blizini limanske baletske škole. Centar, Promenada, pijaca sve blizu. Odlični parketi, nova kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan – Liman 3 Novi Sad Površina: 53 m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Struktura: Prostrana dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa Zajednička biciklana u zgradi ☀️ Stan je svetao, sa puno prirodnog svetla, ali nije na sunčanoj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 72.000 €, 52,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju, kod bolnice, povrsine 52m2+ 4m2 terasa, na 4 spratu. Stan ima centralno grejanje, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, trpezarije, kuhinje, dnevne sobe i decije sobe. Cena 72000 evra .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 52,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 52m2, na 4 spratu, ima centralno grejanje, podrum, terasu. U stanu je radjena nova struja, nova voda, novo kupatilo, nova kuhinja, hoblovan je parket, pvc stolarija sa roletnama. Sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na Grbavici u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Prodaje se kompletno namešten novijim nameštajem. Parking u dvorištu zgrade za stanare. U cenu je uključena ostava u podrumu i još jedna zajednička ostava na spratu. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju odličan dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na četvrtom spratu od pet. Zgrada je bez lifta. Uknjižen. Stan je renoviran i na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.900 €, 51,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u donjem delu Erdoglije, sa svim stvarima, povrsine 51m2, 4 sprat, ima podrum, grejanje na gas. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe. Cena 62900 evra .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 77.000 €, 51,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

SNIŽENA CENA! Prodaje se trosoban stan površine 51m2 bez terase, u mirnom delu grada. Stan se sastoji iz funkcionalnog hodnika, dnevnog boravka koji ima izlaz na veliku terasu, dve spavaće sobe, kuhinje i trpezarije i kupatila. Nalazi se na četvrtom spratu od pet i zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.500 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, površine 51 m², smešten na 4 spratu kvalitetne stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica na Novom naselju – Bate Brkića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Kanarevom brdu . Površina stana je 50m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu , očuvane četvorospratnice. Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo. Stan ima i pripadajući podrum . Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd, Bežanija - Pere Segedinca; 50m2, 2.5, 4./4, eg na struju, klima, interfon, internet, podrum; U ponudi je dvostran (jug - zapad), kompletno renoviran dvoiposoban stan (spavaće sobe: veća 12m2, manja 8m2) na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta okružene zelenilom a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo lepom kraju Karaburme, u ulici Marijane Gregoran. Stan je površine 50m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i bez lifta. Po strukturi stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.550 €, 50,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam dvoiposoban stan na Satelitu, dobro očuvan, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Dobro poznate zgrade na Satelitu, u blizini sve što je neophodno za život, satelitska pijaca, marketi, osnovna škola Miloš Crnjanski. Puno zelenila i mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan nalazi se na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je nekoliko osnovnih škola, supermarket, pijaca, i svi ostali sadržaji neophodni za život. Zgada je starije gradnje, ali je urađena kompletna spoljna i krovna izolacija. Grejanje je na klimu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČETVRTI SPRAT.UKNJIŽEN. BLIZU KEJA I FAKULTETA. MOGUĆNOST DODATKA TERASE. Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.690 €, 50,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je se kompletno renoviran dvosoban stan na 4 spratu u zgradi sa liftom, 50 m2 , na Bul.Cara Lazara u blizini svih neophodnih sadržaja za život.Budući da se stan nalazi na odličnoj i veoma traženoj gradskoj lokaciji predstavlja odličnu investiciju kako za život tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.300 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljamo fenomenalan komforan dvosoban stan koji može biti dvoiposoban uz malo ulaganja. Pre par godina je renoviran, PVC sigurnosna ulazna vrata, laminat u kuhinji. Na četvrtom spratu se nalazi stan, nema kosina, potrebna su higijenska ulaganja ili ako želite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 49,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1,5 stan,49 m2,stambena zgrada, lift, javni parking,odličan za investiciju,Bežanijska kosa Prodajemo 1.5 stan tražene strukture i kvadrature na 4.spratu uredne i održavane stambene zgrade, na Bežanijskoj kosi, u MZ 3. Stan je prostran i svetao,dobro projektno organizovan od poznatog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 128.750 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 49 m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Železničke stanice u Novom Sadu. Stan je funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan, pun svetlosti i nudi brojne mogućnosti za adaptaciju prema sopstvenim željama. Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107269, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, parking, ostava, Adaptibilanu u 2.5. Prelep dvosoban stan, površine 49 kvm (+ podrum 12 kvm), 4/4 sprat bez lifta i video nadzorom, na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković u ulici Jovana Bjelića koji je okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 115.360 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan 49m2 na Rotkvariji. Stan sa odličnim rasporedom prostorija, na idealnoj lokaciji. Neposredna blizina centra, autobuske, železničke stanice, škole, vrtića, marketa, banaka Stan se nalazi na 4. spratu , zapadna strana, dvorišno je orijentisan. Zgrada je uredno održavana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 48m2(terasa 6m2), norveški radijatori, IV/IV, telefon, interfon, podrum. U postupku legalizacije. Prodaje se funkcionalan jednoiposoban dupleks od 48m2 sa fenomenalnim pogledom na ceo grad, nedaleko od Tržnog centra Stadion, na Voždovcu. Stan je u postupku legalizacije. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.200 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Novog Sada, površine 48 m2, u novijoj zgradi u ulici Pap Pavla br. 8. Stan se nalazi na 4. spratu, zgrada ima lift. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom, kupatilom i jednom spavaćom sobom. Za dodatne informcije pozovite tim MAT Real Estate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 116.000 €, 48,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111175, IV/IV, lift, terasa, ostava. Prodajem odličan dvosoban stan 48m2 na Bulevaru Patrijarh Pavla četvrti sprat sa liftom. Iznad stana su sobe od dupleksa pored. Stan gleda na dvorište. Može i prodaja sa nameštajem i tada je cena 120.000.Grejanje na gas sa niskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.480 €, 48,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Prelep stan na Telepu*** Komforan jednoiposoban stan 48m2,na Bulevaru Patrijarha Pavla,sredina bulevara,bliže limanima.Stan se nalazi na 4 spratu,potkrovlje bez kosina i nije poslednji sprat,iznad su dupleksi. Lepo i uredno održavan,prostorije lepih dimenzija,sa odvojenom spavaćom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuba Vučkovića, 4/5, uknjižen-Stvarna površina-47m2 , ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Voždovca, u ulici Ljuba Vučkovića. Nalazi se na četvrtom spratu u dobro održavanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA peć,u dnevnoj sobi je ugrađen klima uređaj, a parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan u Bloku 23, Novi Beograd. Stan je površine 47m2, na par koraka od Beogradske Arene. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 146.000 €, 45,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 1. 5, 45m2 (terasa 4m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi svetao jednoiposoban stan, funkcionalnog rasporeda koji se nalazi u mirnoj ulici Dušana Vukasovića, u popularnom bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

stan 45 kvadrata u potkrovlju odrzavane zgrade na 4 spratu bez lifta. Interfon, kablovska, fiksni telefon, trofazna struja. Vlasnik 1/1, uknjizen, bez oprerecenja hipoteke. Prodaje se BEZ posrednicke agencije tako da kupac ne placa proviziju postednickoj agenciji od 2%. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.210 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov, neuseljavan dvosoban stan. Nova zgrada pouzdanog investitora na sjajnoj lokaciji. Ovaj stan površine 44m2 sadrži ulazni deo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! -1/4 sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 167.400 €, 43,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 43 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, jedne manje i jedne komfornije spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspored je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 164.000 €, 43,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.0 stan u blizini Gradske bolnice. Stan je na 4. spratu održavane zgrade sa liftom, renoviran, preporuka. Prostorije; predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.