• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 parket što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura do 70 m2 parket što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 parket što manji

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 parket što manji" pronađeno 6 333 nekretnina - prosečna cena 2.429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 89.830 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.647 €, 37,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature od 33....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.185 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.100 €, 37,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine, dok je druga lamela....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 94.170 €, 37,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvosobnog stana 37m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.600 €, 37,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 65.135 € na 70.930 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.930 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.135 €
24.04.2026 - 70.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 37,22 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.665 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.220 €, 37,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prodaju stanova na Zlatiboru, projektovani tako da zadovolje najviše standarde kvaliteta. Masivni zidovi pružaju sigurnost, vrhunska izolacija obezbeđuje mir i uštedu energije, dok savremena sanitarna oprema i izdržljiva stolarija osiguravaju funkcionalnost i trajnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.250 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Ponuda stanova Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.130 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.155 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.235 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.991 €, 37,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.260 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 84.000 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na dobroj lokaciji na Paliluli. Površine je 37m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji sei z hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u dobrom stanju, na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 73.570 €, 37,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007974.Rok završetka: sredina 2027. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 110.540 €, 37,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 111.817 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su 4 luksuzna stana na trećem spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.900 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37m2..u prizemlju zgrade.. u mirnom delu Adica.što ga čini idealnim za starija lica,porodice sa decom ili kao poslovni prostor (ordinacije,saloni) knjiži se ko garaža idealan za izdavanje kao i za život,grejanje podno,topl.pumpe......

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.273 €, 37,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.570 €, 37,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam premijum projekat koja se nalazi na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u blizini Bulevara Evrope i Futoške ulice, sa mnoštvom sadržaja za ugodan porodični život. U neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, vrtić, odlični supermarketi, dečije igraonice, zelene površine.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 61.600 € na 65.300 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 65.300 €, 37,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 61.600 €
13.03.2026 - 65.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov jednoiposoban stan na Adicama. Zgrada sa dva ulaza, u svakom ulazu ima po sedam stambenih jedinica. U stanovima je ugradjeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš kabina sa širokim podnim slivnikom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.975 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 62.900 € na 68.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 68.450 €, 37,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 62.900 €
06.03.2026 - 68.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru grada na 4-5 min od svih sadržaja koje centar nudi, u ponudi je stan od 37,4 m2 neto. Idealan za rentiranje, pogotovo kao stan na dan. Predviđen završetak gradnje septembar 2027. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura. Na cenu se obračunavaju apsolutna prava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-367 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>