• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 klima useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 klima useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 klima useljiv

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 klima useljiv" pronađeno 1 268 nekretnina - prosečna cena 2.190 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru grada, kompletno opremljen,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,moguć boravak kućnog ljubimca u stanu, useljiv odmah,cena 800 e+ depozit+ ag.provizija Kontakt 0645543444....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite da pronađete svoj idealan dom na savršenoj lokaciji, u mirnom okruženju, ali u blizini svih sadržaja koji vam mogu biti potrebni. Ovaj komforni porodični stan je pravo mesto za život – prostoran, svetao i odmah useljiv. Stan je savršen za porodice, jer se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju Dvoiposoban stan na drugom spratu, u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE. DVORISNO ORJENTISAN. NOVIJA ZGRADA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 74.000 €, 60,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban konforan stan na Radijalcu, centralno grejanje sa kalorimetrima, podovi parket i keramika, pvc stolarija, bez ulaganja, uknjižen i useljiv odmah. U neposrednoj blizini stana nalaze se marketi, škole, pijaca, pekara. Stan je udaljen 500 metara od najstrožeg Centra grada. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalnog rasporeda, dvostran. Izdaje se polunamešten. Kompletna bela tehnika, bračni krevet, sofa. Ima ostavu, divnu terasu. Predsoblje, ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, terasa. Odmah useljiv. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 212.000 € na 210.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 217.000 €
11.03.2026 - 212.000 €
01.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Unikatan stan na 3 nivoa – Profesorska kolonija 2.0, uknjižen 59m2, pr+1, TA, inverter klima, KATV, internet, interfon Prodaje se specifičan i moderno koncipiran dvosoban stan površine 59m² u srcu Profesorske kolonije. Smešten u mirnoj Ilirskoj ulici, ovaj prostor nudi privatnost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.458 €, 59,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 222.000 €, 59,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, nadomak Vukovog spomenika. Stan površine 59m², nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2005. godine, renoviran i odmah useljiv. Poseduje direktan izlaz na dvorište, kao i prostor ispred ulaza koji pruža dodatnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI POTPUNO RENOVIRAN STAN NA 3min OD CENTRA ODMAH USELJIV. STAN JE ZA SVAKU PREPORUKU. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, GARDEROBER SOBA, KUPATILO POTPUNO RENOVIRANO. U BLIZINI KEJA, CENTRA, RIBLJE PIJACE, FAKULTETA, IZVRSNOG VECA ITD.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN SA DVE SPAVACE SOBE,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. STAN JE USELJIV OD 01.08. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 100.425 €, 59,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čine prizemlje ukupne površine 41m2 i suteren 18m2. Prizemlje čini jedna celina, mala čajna kuhinja i toalet; dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo BULEVAR PATRIJARH PAVLA - LOKAL ULIČNI 59 m2 , izlog, pogodan za razne delatnosti, gas, ODMAH USELJIV CENA mesečno 700 Evra + 700 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA – ULIČNI LOKAL 59 m2 - 700 Evra IZ 48127....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.900 €, 59,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, odmah useljiv porodični stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Sajma, mnoštva prodavnica,autobuskog prevoza pa je povezanost sa svim delovima grada izuzetna. U dvorištu zgrade se nalazi park za odmor i uživanje, kao i parking mesta za stanare. šifra 551525, b130 telefon 064/822-2153....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi prodaje se odličan dupleks na Novoj Detalinari odmah useljiv bez ulaganja sa pripadajućim parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite: 0668442288 Vaše Gold nekretnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 663)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>