• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 klima što skuplji useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 klima što skuplji useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 klima što skuplji useljiv

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 klima što skuplji useljiv" pronađeno 1 182 nekretnina - prosečna cena 2.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.400 €, 39,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon, interfon Prostorije: predsoblje, soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa/dvorište površine 27m2 (koja nije uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.060 €, 42,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan u centru Novog Sada, savršeno pozicioniran za sve one koji žele da uživaju u blizini svih sadržaja koje grad nudi. Stan je useljiv krajem godine, što ga čini idealnim za one koji planiraju preseljenje u bliskoj budućnosti. Cena stana je sa PDV-om, što dodatno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.400 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX stan u samom centru Zlatibora površine 67 m2 + 8 m2 dvorišne terase za 155.400 e plus PDV (stan br.1 u suterenu). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa koja pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban nov stan na Prozivci, centralno grejanje, parket, terasa, komplet opremljen modernim nameštajem koji je rađen po meri. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase, dve odvojene spavaće sobe, kupatila i toaleta. U neposrednoj blizini stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82782, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, stambena zgrada. U mogućnosti smo ponuditi atraktivan, nov stan, na mirnoj mikrolokaciji Miljakovca. Zgrada stara četiri godine, stan se prodaje kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO U PONUDI MIRIJEVO – MATICE SRPSKE | TROSOBAN STAN 51m² Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan i odmah useljiv trosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u Mirijevu. Nekretnina se nalazi u ulici Dragoljuba Ristića br. 22, u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? Dizajnerski Perfektan Stan na Salajci – 50 m², Širi Centar Novog Sada – Idealna Investicija! U ponudi prostran i moderno uređen stan od 50 m² , nalazi se na odličnoj lokaciji – Salajka, širi centar Novog Sada , sa brzom vezom do svih delova grada i na samo par minuta od strogog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 38,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lako adaptibilan 1.0 stan na odličnoj lokaciji u naselju Zemunske kapije! Uknjižen, vlasnik 1/1 Odmah useljiv Nova zgrada visokog kvaliteta Sav nameštaj sa slika kao i kuhinja ulaze u cenu PVC stolarija, CG sa kalorimetrima, parket od punog drveta, sigurnosna vrata, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo renoviran, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, poslovnih banaka, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekataOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 154.500 €, 35,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏔️ Na prodaju jednosoban stan na Kopaoniku – idealan za ljubitelje prirode i planine! 🏡 📏 Površina: 35m² 🏢 Sprat: 2. sprat 📄 Uknjiženost: 1/1 – vlasništvo bez tereta Karakteristike stana: 🛋️ Jednosoban stan, savršen za odmor ili kao investicija za izdavanje 🌞 Svetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na Somborskoj Rampi, useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking ispred zgrade. Odlična povezanost, na 200m od Novog Naselje. Povratk PDV-a, i izuzetan kvalitet gradnje i opreme čine ovu nekretninu veoma interesantnom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.550 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, odmah useljiv, troiposoban, Novo Naselje, smart sistem, SA PDV-om+++ Agencijska oznaka stana 1061197, Novo Naselje, troipo soban, 71m2, visoko prizemlje. Nov, odmah useljiv stan koji poseduje smart sistem sa daljinskom kontrolom bojlera, grejanja, klima uređaja, ali i električne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 153.000 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica Lift, klima, dve terase (obe zatvorene), jedna PVC (prostorija dodatna) Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..stan je opremljen namštajem koji novi vlasnik može da zadrži. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.000 €, 54,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Odličan trosoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta, u mirnoj i tihoj ulici. Ovaj lep i svetap stambeni prostor nalati se na I spratu tek završene dvospratne urbane vile. Čine ga dnevni boravak, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.955 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnicaLift, klima, 2 terase, obe zatvorene, jedna PVC (prostorija dodatna), druga roletnaZgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..moze namestaj da ostane novom vlasniku..Idealan porodican....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.930 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 063/7561705 A.Š. 553491 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.600 €, 50,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, 50m2, dvoiposoban stan. Na prodaju je moderno uređen, odmah useljiv dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu. Stan je uknjižen na 50 m², realne površine oko 52 m², a pripada mu i velika privatna krovna terasa od oko 60 m² sa otvorenim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.440 €, 72,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 72kvm na Novom naselju. Stan je prostran, polunamešten, sa velikim otvorenim prostorom koji obuhvata dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Renoviran 2014. kad su promenjene cevi unutar stana, kao i kompletne električne instalacije. Zgrada ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.820 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u centru Petrovaradina na samo 3km udaljen od centra Novog Sada. Useljiv krajem oktobra 2025 godine. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasa. Velika terasa. Odličan porodičan stan,dvostrano orijentisan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.410 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica-uknjižen komforan dvosoban stan. Funkcionalan- iz hodnika u sve prostorije, gde je kuhinja odvojena sa prozorom, što je retkost u novim zgradama.Zgrada kvalitetno zidana i održavana. Lepa terasa za uživanje gde je inače i hladna ostava. U ceni stana komplet nameštaj. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban porodičan stan od 69m² sa parking mestom – Lipov Gaj, Novi Sad Na prodaju prostran i funkcionalan dvoiposoban stan površine 69m², koji se nalazi u zatvorenom i obezbeđenom naselju Lipov Gaj – jednoj od najmirnijih i najuređenijih lokacija u Novom Sadu. Naselje има fizičko....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Kompletno renoviran, odmah useljiv stan u najlepšem delu Kanarevog brda! - Na prodaju je moderno uređen i funkcionalan dvosoban stan od 46 m² + terasa 2 m², smešten u mirnoj ulici, okružen zelenilom i parkovima. Nalazi se na idealnoj lokaciji, na nekoliko koraka od škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**** Jednoiposoban Stan u Strogom Centru Novog Sada – Dizajnerski Savršen, Idealna Investicija! Na prodaju prelep jednoiposoban stan od 40 m² , smešten u srcu Novog Sada , u neposrednoj blizini svih ključnih gradskih sadržaja – pešačka zona, kafići, restorani, fakulteti i gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjizen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 149.900 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO RENOVIRAN, OPREMLJEN 2.0 STAN – PAŠINO BRDO - VOŽDOVAC, RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 149.900 € Površina: 34m2 Lokacija: Voždovac, Pašino brdo, sprat 4 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje; - spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Sime Matavulja. Predstavljamo nov, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u stambenoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope, Ribarskog ostrva. Ovaj svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Uknjižen, komforan dvosoban stan na lepoj lokaciji. U blizini osnovne škole, vrtića, Limanske pijace, Baletske škole Ovaj stambeni prostor nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Uknjižen, komforan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U blizini škole, vrtića, Limankse pijace, TC Promenada, doma zdravlja Ovaj stambeni prostor čine prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, moderno opremljen dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Adamovićevom naselju. Stan površine 43m², uknjižen 1/1, nalazi se u kvalitetnoj zgradi starije gradnje, u mirnoj i uređenoj ulici sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo poslovni prostor u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Lokal se nalazi u suterenu zgrade novije gradnje i ima svoj zaseban ulaz. Sastoji se od kuhinjskog dela, kupatila, hodnika, dve manje, kao i jedne velike prostorije koja je služila kao prijemni i izložbeni deo za klijente.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 48,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI. Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan površine 48m², mereno ima 56m2, smešten na četvrtom spratu, uredne zgrade. Izuzetna gradska pozicija, u neposrednoj blizini Botaničke bašte, škola, vrtića, prodavnica i više linija javnog prevoza — idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknji��en, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 148.500 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica Lift, klima, 2 terase, obe zatvorene, jedna PVC (prostorija dodatna), druga roletna Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..moze namestaj da ostane novom vlasniku.. Idealan porodican....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 573)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>