• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 klima

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 klima" pronađeno 13 636 nekretnina - prosečna cena 2.397 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • polunamešten
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL U CENTRU NOVOG SADA. NEMA ULAGANJA.PORTALI SU U STAKLU. LOKAL IMA GALERIJU. KOJA NIJE U KVADRATURI. LOKAL JE ODLICAN ZA VISE VRSTA DELATNOSTI. ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 069780578 Starija gradnja, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 187.520 €, 70,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122794, IV/, klima, lift, nov, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu. Stan je po strukturi trosoban, potpuno je opremljen nameštajem i tehnikom za udobnu svakodnevnicu. U cenu zakupa uračunato je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 +++ Agencijska oznaka stana 1058382 Komforan trosoban, kompletno namešten stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 173.000 €, 70,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo retko u ponudi, sjajna kuća nadomak Gardoš kule u Zemunu. Kuća je površine 70m2 i sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je površine 38m2 a potkrovlje 32m2. Odlična mikro-lokacija kuće, prelep pogled ka Dunavu. Kuća poseduje dva ulaza i nalazi se u zajedničkom dvorištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553354- Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je u izgradnji,useljiv 31.1.2026.u mirnom kraju grada,blizu vrtica,osnovne i srednje skole,crkve trzni centri Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 194.670 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na trećem spratu, u potkrovlju, i sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, velike trpezarije i dva mokra čvora. Takođe, stan poseduje terasu sa predivnim pogledom na ceo grad. Zgrada je novogradnja, građena od strane pouzdanog investitora, i odlično je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban Limanski stan sa potencijalom prepravke u trosoban. Jedna od najboljih lokacija za život u gradu, neposredna blizina Limanskog parka i Štranda. Komforan sa odvojenom kuhinjom, odvojenim trpezarijskim prostorom, dnevnim boravkom od 25m2, i prostranom spavacom sobom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana od 70m, u Novom Sadu, ulica Miše Dimitrijevića na Grbavici. Stan je sastoji iz dva nivoa, u donjem delu je : dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, wc, terasa, u gornjem delu stana se nalaze dve odovjene spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u mirnom delu grada - Telep. U ceni rezervisano parking mesto. Sa malim ulaganjem dobijate svoj mir i tišinu u lepoj nekretnini. Blizina svih neophodnih sadržaja - škole, marketi, gradski prevoz Idealan kako za život, tako i za izdavanje. Retko u ponudi! Za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.765 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 192.000 €, 70,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Garaža je uknjižena u katastru kao poseban objekat. Ni stan ni garaza nemaju tereta, tako da se brzo moze odobriti kredit. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.200 €, 70,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PORODIČNI STAN U NOVOGRADNJI Nudimo Vam trosoban stan na 1. spratu. Stan poseduje 2 odvojene spavaće sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo i veoma prostranu dnevnu sobu. Dnevna soba je cela u portalima što doprinosi svetlosti stana. Na terasu postoje dva izlaza, jedan iz spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 duplex u jednoj od najlepših zgrada u Ćirpanovoj. Grejanje na gas - kalorimetri. Zbog svoje pozicije, sem dugoročnog izdavanja, vlasnik može da ga renta na dan. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslednji slobodan stan u ponudi – jedini preostali! Na prodaju trosoban stan površine 70,86 m², smešten na prvom spratu nove luksuzne zgrade. Raspored prostorija čine hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Grejanje je podno i zidno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 127.000 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Nov, useljiv stan na Vidovdanskom naselju, 70m², 4 sobe, 2 terase Prodaje se četvorosoban stan od 70m² u novoizgrađenom delu Vidovdanskog naselja. Stan se nalazi u zgradi koja još nije u potpunosti završena, ali je stan potpuno useljiv i funkcionalan. Idealan je za porodični....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.000 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan na idealnoj lokaciji, u zgradi sa dva lifta i pogledom na Cair. Sastoji se od: -Ulaznog hodnika sa ugradnim ormanima, -Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu -Odvojene kuhinje sa svim potrebnim novim elementima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 228.050 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, namešten stan bez ulaganja. Drugi red zgrada, miran deo Bulevara oslobođenja. U blizini je vrtić ,osnovna škola, restorani, marketi i sve ostalo potrebno za urban život. Odlična lokacija u odnosu na Železničku stanicu nekih 650 m a do Novosadskog sajma 850m. Dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.000 €, 70,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE NOV ČETVOROSOBAN STAN SA SVOJIM PARKING MESTOM U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI NA MIŠELUKU KOD KOVID BOLNICE. IDEALNOG RASPOREDA , SASTOJI SE IZ ULAZNOG HODNIKA, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU, UVUČENA KUHINJA, TRI LEPE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO I POSEBAN TOALET. LOKACIJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Gajevoj ulici, na lokaciji koja je veoma mirna, a blizu centra grada i pijace, u novijoj, energetski efikasnoj zgradi iz 2016. godine, modernog izgleda, odličnog kvaliteta gradnje i termo-zvučne izolovanosti i vrhunske opreme (ulazna sigurnosna vrata u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju troiposoban stan – Grbavica, 70m² (površina poda 118m²) | 2. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je atraktivan troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. 📐 Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.300 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u dva nivoa, redovna visina na oba nivoa na odličnoj lokaciji. Na prvoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjim i trpezarijom, terasa, hodnik i kupatilo, a na gornjoj dve sobe i kupatilo. Uz stan ostaje i kuhinja i ugradni plakari. U dvorištu ima dovoljno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 112.270 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Stan je izuzetno svetao i savršen je za porodicu. Nalazi se u mirnom i tihom kraju, pružajući udobnost i privatnost. Idealna lokacija za miran porodičan život. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

TELEP, 70m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan od 70m2 u atraktivnoj i modernoj vili od svega 6 stanova u celoj zgradi. Nalazi se na 1. spratu. Stan je moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kog se ulazi u ostale prostrorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 70,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Na donjem nivou je: hodnik, toalet, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i terasa. Na gornjem nivou se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Naša preporuka! Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 583)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>