• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 interfon pala cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 interfon pala cena 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 interfon pala cena 2.sprat

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 interfon pala cena 2.sprat" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.866 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. ��ine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spava��e sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomo��u elektri��nog kotla i klime. Odli��na lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Eta��no, sprat 2/, TERASA, INTERFON....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 70 m2 interfon pala cena 2.sprat'
144.200 €
144.200 €
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>