• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 dvorište podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 dvorište podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 dvorište podrum

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 dvorište podrum" pronađeno 208 nekretnina - prosečna cena 2.446 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 69,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu površine 69 kvm, u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, dva hodnika sa ulazom i terasom. Grejanje je na čvrsto gorivo-crepane peći ili struju sa TA-peći ili sa dve inverter klime. Ulazna....

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 70 m2 dvorište podrum'
130.000 €
130.000 €
164.800 €
  Stan, PANČEVO, Centar, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih 3,75 m, ovaj stan pruža osećaj luksuza, prostranosti i elegancije kakav je karakterističan za nekadašnju, vrhunsku gradnju iz perioda....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112805, 24a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Pre ulaska u Barajevo se prodaje kuca koja se prostire na 24a placa. Sam plac nije ogradjen a kuca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom delu Banjice, okružen zelenilom, odlične konfiguracije strukture 3,5 soban merene korisne površine na 73m2 ,visoki plafon. Stan se sastoji od: prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 212.000 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću novije gradnje u Zmajevu. Izuzetan raspored sa komfornim dnevnim boravkom i trpezarijom, odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, dve kupatila i dvorištem sa pomoćnim prostorijama. PVC stolarija, fantastična keramika, laminat kao podna obloga su samo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosobna kuća u elitnom delu grada, u mirnoj ulici, u potezu ulice Cara Dušana. Kuća je deo dvojne kuće, sa posebnim ulazom i svojim ograđenim dvorištem, površine 70 m2. Stan je potpuno samostalno uknjižen bez tereta i nikakve veze nema sa susedom sem zajedničkog uličnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u elitnom delu grada, u mirnoj ulici, u potezu ulice Cara Dušana. Stan se nalazi u dvojnoj kući, sa posebnim ulazom i svojim ograđenim dvorištem, površine 70 m2. Stan je potpuno samostalno uknjižen bez tereta i nikakve veze nema sa susedom sem zajedničkog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. DVOJNA KUĆA. Uknjižena dvojna četvorosobna kuća u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Predmetnu kuću čine ulazni hodnik, trpezarija, kuhinja, tri sobe i kupatilo. Tavan i podrum. Centralno grejanje na čvrsto gorivo i gas.Polovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi na fenomenalnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, bez buke. Stan ima i svoje pripadajuće parking mesto. Kao i dvorište i podrum. Sam stan zahteva ulaganja, ali takođe poseduje odličan raspored prostorija. Za više informacija o samoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni trosoban stan od 69 m 2 na top lokaciji ali u mirnoj ulici blizu Futoškog parka. Stan poseduje trpezariju sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak. Dvorište je 70 m 2. Ima 2 garaže. Grejanje na čvrsto gorivo i gas. Stan je uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adamovićevo naselje , trosobna nekretnina u vlasništvu . Nekretnina na odličnoj lokaciji, idealna za porodicu , sa sopstvenim dvorištem . +++ Agencijska oznaka nekretnine 3044118, Novi Sad, Adamovićevo naselje . Oglašavamo prodaju polovine kuće na odličnoj lokaciji. Stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA sa prelepim pogledom na zelenilo! Stan odličnog rasporeda, sa dvostranom orijentacijom i mogućnošću menjanja rasporeda prostorija. Nalazi se u centru grada u neposrednoj blizini Dunavskog parka i pešačke zone. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika bez tereta, pa je moguća prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.886 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 133.040 €, 66,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu, na odličnoj lokaciji u Veterniku, na samo sedam minuta vožnje od centra grada. U pitanju je stan od 66m2, koji ne zahteva nikakvu vrstu ulaganja. Nalazi se na prizemlju, ima veliko predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.562 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Vrdniku.Nalazi se na 10 minuta peske od centra i hotela Termal.Kuca ima 65 m2 , plac je 5 ari.Pored kuce je pomocni objekat 20 m2, sve uknjizeno.Kuca ima ugradjeno gas i grejanje,vodu, struju.Ima veliku prostranu terasu na gornjem spratu, ima podrum.Iza kuce je dvoriste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstveni trosoban duplex u Starom gradu, u centru Novog Sada. Stan se sastoji od dve etaže, na donjoj se nalazi lep dnevni boravak sa kuhinjom, toaletom i zastakljenom terasom koja gleda na ulicu. Na drugom nivou su dve spavaće sobe, obe imaju izlaz na zastakljene terasa, od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava. *** Odlično pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, veoma prostrane kuhinje sa trpezarijom, komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase i kupatila. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.612 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 124.320 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na mirnoj porodičnoj lokaciji na Sajlovu! Stan se prostire na dve etaže – na prvoj se nalazi prostran dnevni boravak i trpezarija u otvorenom konceptu, uvučena kuhinja i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Na spratu su smeštene tri spavaće sobe i dodatno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.000 €, 71,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban stan u Bulevaru patrijarha Pavla. stan je povrsine 71 m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade i ima terasu koja je okrenuta na dvoriste. Stan je kompletno renoviran, veoma lepo odrzavan, bez ikakvog ulaganja. U stanu ima puno svetla i dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 165.520 €, 71,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 168.800 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevic, ulica Vinarska, grejne povrsine 71m2, plus 5m2 terase/trem, dvoriste od 12m2 i ostava od 9m2, četvorosoban, uknjižen, zidano 2003. g., a renoviran 2020. g. i tom prilikom je urađena pvc stolarija, tehnika po zidu u dnevnoj sobi. okrečeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena 115000 Evra.. Stan se nalazi u takozvanim kućicama u nizu na veoma lepoj lokaciji. Mogućnost nadogradnje i proširenja. U prizemlju je veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 61,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća u jednoj od najlepših ulica u Nišu, u blizini notara i pogodna kako za advokatsku kancelariju tako i za druge uslužne delatnosti kao i za život. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, jedne manje prohodne sobe, velike sobe, kuhinje i kupatila. Ispod kuće je veliki podrum....

 
 
 
  Stan, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(stan u beogradu ili topoli), mogućnost proširenja. Prodaje se uknjiženja kuća,11 ari placa,kolski i pešački....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 205)

<< <1 2 3 4 5> >>