• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što skuplji interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što skuplji interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što skuplji interfon

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što skuplji interfon" pronađeno 3 418 nekretnina - prosečna cena 2.847 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dvorište
    • useljiv
    • za studente
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 37,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je odličan, uknjižen 1.5- soban stančić u novoj zgradi, na dobroj lokaciji. Nalazi se u mirnoj ulici između Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja, u neposrednoj blizini stadiona Marakane. Zgrada ima prelep, lux, prostrani ulaz, kao i interfon i video nadzor. U blizini je svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Bogoslavija, Generala Aračića, 77m2 77m2, 3.0, 1/4, EG, terasa, podrum, interfon, 3 klime, renoviran. Dokumentacija: uknjižen 1/1. Stanje: renoviran. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 199.999 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Cara Uroša Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 199.999 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša lokal, 40m2, PR/2, TA, telefon, interfon, izlog U ponudi lokal u centru Beograda, nedaleko od Kalemegdana. Poseduje veliki izlog i mokri čvor. Uknjižen na 38m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Nešić 40 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.920 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan, trosoban stan u Bulevaru kralja Aleksandra. Smešten je u novoj zgradi sa liftom, na petom spratu od ukupno osam spratova. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikodima Milaša Sprat: 3 Spratnost: 13 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 72m2, terasa 3.5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BANJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1084 Na prodaju potpuno opremljen stan u naselju Sunnyville. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom. Iz dnevne sobe postoji izlaz na veliku terasu koja ide sa obe strane dnevnog boravka. Kuhinja potpuno opremljena svim novim aparatima i belom tehnikom. Velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Sunnyville - Mirka Milojkovića 2.0, uknjižen na 51m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, klima, KATV, internet, parking Odlično pozicioniran, luksuzan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu "Sunnyville" u novogradnji. Dvostrano je orijentisan i prodaje se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 199.900 €, 38,00 m2 cca 5260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN LOKAL SA IZLOGOM KA ULICI U CENTRU BEOGRADA NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 199.900 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, ul. Cara Uroša, PR Površina: 38 m2 Struktura: Višenamenski lokal sa dve prostorije, ostavom, toaletom i izlozbenim prostorom ka ulici! OPIS: RETKO....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 77m2 (terasa 4. 80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 199.800 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prostran penthouse sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom i kuhinjom sa trpezarijom. Balkon nudi panoramski pogled i idealan je za uživanje na otvorenom. Orijentacija prema ulici donosi prirodno svetlo popodne i prelep zalazak sunca. PVC stolarija i multisplit sistemi grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka ulici Vojislava ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada koji još uvek odiše spokojem starog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 3. 0, 64m2 (tri terase 8m2), 6/7, grejanje na struju, lift, interfon, parking U ponudi trosoban, izuzetno svetao stan na Lionu sa tri terase, za potpuno sređivanje. Nalazi se na šestom spratu veoma lepo održavane zgrade koja ima novi lift, svoje ozelenjeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Gvozdićeva Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 199.000 €, 58,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se ulica Paje Jovanovića. Ovaj deo grada odlikuje mirno okruženje, sa dominantno nižom spratnošću i porodičnim tipom stanovanja, što ga čini izuzetno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vele Nigrinove Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 199.000 €, 38,00 m2 cca 5240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude u samom srcu grada, na frekventnoj lokaciji sa velikim protokom pešaka i turista, lokal sa izlogom ka ulici i ulazom direktno sa trotoara. Izlog površine 6 m² pruža odličnu vidljivost i priliku za isticanje poslovnog identiteta. Lokal je kompletno i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Projekat predstavlja savremeni stambeno–poslovni kompleks visoke klase, koji se sastoji iz dva objekta – A i B. Kompleks obuhvata: Prizemlje sa dva moderno dizajnirana lokala, Pet spratova sa ukupno 22 dvosobna i trosobna stana, Penthouse sprat sa dva trosobna i jednim četvorosobnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 198.080 €, 62,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 61,90m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 198.000 €, 68,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan površine 46 m², sa stvarnom površinom od 68 m², izuzetno dobro iskorišćenog prostora. Stan se nalazi u slepom, mirnom delu Kopaoničke ulice, što obezbeđuje tišinu i privatnost, a istovremeno je u neposrednoj blizini autobuske stanice, marketa, vrtića i škole. Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 197.465 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA u neposrednoj blizini Košutnjaka Moderan stambeni objekat koji se nalazi u mirnoj ulici na Banovom brdu, Žarka Vukovića Pucara. Svega kilometar od Golf naselja i Košutnjačke šume – idealna kombinacija urbanog komfora i zelenog okruženja. Stan broj 1 na visokom prizemlju....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
01.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz. Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad. Enterijer stana je moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 196.614 €, 59,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Cara Dušana 3.0, 59m2 (terasa 5m2), VPR/2, EG, interfon, klima, video nadzor. U ponudi na prodaju stanovi u Zemunu, u ulici Cara Dušana, u mirnom kraju, daleko od saobraćajne buke. Stanovi se nalaze u novoizgradjenoj zgradi, na visokom prizemlju, i drugom spratu od ukupno dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 196.000 €, 49,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Đorđa Stanojevića Sprat: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2. 0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban stan u novogradnji u okviru modernog kompleksa Airport Garden, u izgradnji, na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.920 €, 48,98 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48.98, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Atraktivna Lokacija! ✨ 📍 Lokacija: mirna, a istovremeno izuzetno atraktivna! 🏗 Novogradnja – moderan objekat vrhunskog kvaliteta 🌅 Položaj: stan okrenut ka jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 195.920 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 48.98, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Atraktivna Lokacija! ✨ Lokacija: mirna, a istovremeno izuzetno atraktivna! Novogradnja – moderan objekat vrhunskog kvaliteta Položaj: stan okrenut ka jugoistoku, suprotna strana od ulice – puno svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 62m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Kraljev Park. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, izolovan od gradske buke. Struktura stana: Prostrana dnevna soba Odvojena kuhinja Dve zasebne spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 62m2 na atraktivnoj lokaciji u Kraljevom Parku. - dnevna soba - kuhinja - terasa, kupatilo - dve odvojene spavaće sobe. U sklopu stana se nalazi nameštaj pravljen po meri koji je uračunat u cenu. Klima Kompletni električni uređaji, šporet, frižider,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 383)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>