• GoHome Professional
do 210000 eura do 1900 eura/m2 najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 1900 eura/m2 najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 1900 eura/m2 najnovije opremljen

  • Za upit "do 210000 eura do 1900 eura/m2 najnovije opremljen" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 117.800 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 148.800 €
09.02.2026 - 142.600 €
06.03.2026 - 139.900 €
09.03.2026 - 130.200 €
10.04.2026 - 124.000 €
03.05.2026 - 117.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131917, V/, uknjižen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom, modernom kuhinjom sa svim aparatima (frizider, masina za sudove, ugradna ploca i rerna, mikrotalasna). U kupatilu ves masina. Ugradjene....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3. 0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI - 100 m2, UKNJIŽEN 1/1Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.000 €, 80,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 80m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan, odličnog rasporeda. Sastoji se od prostranog hodnika, dva kupatila, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Iz dnevnog boravka i spavaće sobe se izlazi na terasu. Dnevni boravak je opremljen sa mestom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tašmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, škola, Kalenić pijaca je takođe vrlo blizu. Stan je moderno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova LUX stambeno - poslovna zgrada na Paliluli moderne arhitekture, gradjena i opremljena po najsavremenijim standardima, sa izolacijom od kamene vune, fasadom sa otvorima, fasadnom ciglom, alu bondom i vegetacionim elementima, cinice ovaj objekat jedinstvenim i prepoznatljivim.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik – Apartman površine 34m2 sa odvojenom spavaćom sobom i prostranom terasom sa ukusom je opremljen. Grejanje je putem norveških radijatora. Objekat u Vikend naselju na oko 4km od centra Kopaonika I 1.8km od žičare izgrađen je u autentičnom planinskom stilu i opremljen po svetskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98180, XVIII/XIX, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je trosoban stan u zgradi BW Aria, unutar novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi. Modernog je enterijera, luksuzno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura do 1900 eura/m2 opremljen (3875)
  • do 210000 eura do 1900 eura/m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>