• GoHome Professional
do 210000 eura do 1900 eura/m2 klima Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 1900 eura/m2 klima Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 1900 eura/m2 klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210000 eura do 1900 eura/m2 klima zadnjih 7 dana" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.448 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 1900 eura/m2 klima zadnjih 7 dana'
127.470 €
127.470 €
120.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Narodnog Fronta Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Hotel, VELIKO GRADIŠTE, 229.000 €, 368,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja hostela u radu od 350 m² + 18 m² pomoćna prostorija. 9 soba, 8 trokrevetnih i jedna dvokrevetna + stan od 70 m² . struja, voda, kanalizacija 10 klima uredjaja solarni paneli - bojler 500 metara od Dunava CENA 229.000EUR ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 30)

<< <1> >>