• GoHome Professional
do 210000 eura do 1900 eura/m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 1900 eura/m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 1900 eura/m2 1.sprat

  • Za upit "do 210000 eura do 1900 eura/m2 1.sprat" pronađeno 2 791 nekretnina - prosečna cena 1.247 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 112.100 €, 59,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 35m2, 1/2 Prodaje se stan površine 35m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je jednoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine komfornih 60m2. Po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 1900 eura/m2 1.sprat'
66.500 €
114.000 €
72.164 €
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 72.200 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 39,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Zlatiboru, ulica Alekse Popovića, površine 39m2, a po strukturi jednosoban. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom, i ima pripadajuće parking mesto. Stan se prodaje kompletno namešten. Grejanje je na struju, Cena 74.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice-Direktna prodaja-Dvosoban stan 38 m2 na poželjnoj top lokaciji u blizini Kamenjara *AGENCIJSKA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama blže Kamenjaru Pristojan Dvosoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Uknjižen,svetao i funkcionalan,nalazi se na Prvom spratu u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 68,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Cetvorosoban stan 68m2 na Adicama,stan se nalazi na prvom spratu i dvorisno i ulicno je orijentisan. Nalazi se u mirnom kraju,u blizini stana je prodavnica,autobuska stanica i ostali sadrzaji koji olaksavaju svakodnevnicu. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 85.200 €, 45,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, dvosoban stan 45m2 u izgradnji, u mirnom delu Petrovaradina. Zgrada ima mali broj stanova. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, po strukturi je dvosoban. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, hodnik i terasu. Zgrada je kvalitetno građena i biće opremjena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je neuseljavan stan površine 37m², smešten u novoizgrađenoj zgradi u naselju Snežnik u Vrnjačkoj Banji. Zgrada je moderno opremljena i poseduje lift i obezbeđen parking. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od osvetljenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.300 €, 89,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i velikoj kvadraturi. Stan je izuzetno svetao i orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 45,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 85.000 €, 45,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodičan - moderan, kompletno namešten stan ukupne površine 71m², smešten na prvom spratu male urbane vile u lepo uređenom mini naselju. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao tokom celog dana, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima. Raspored je izuzetno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 35m², smešten na atraktivnoj lokaciji kod panoramskog točka, nedaleko od izvora Snežnik. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Jednosoban stan se prodaje sa nameštajem. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.769 €, 44,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 59.000 €, 31,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednoiposoban stan na prvom spratu u mirnom delu grada-naselje Branko Bjegović. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnik, kupatilo,spavaća soba i terasa. Grejanje na struju, PVC stolarija, Završetak jun 2026.godine. Objekat je ozakonjen i može....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.708 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.289 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.500 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u naselju Bagljaš, 1 sprat, potpuno renovirana i nameštena, prodaje se sa kompletnim nameštajem, terasa, grejanje CG-gradsko, PVC stolarija, CG-gradsko, uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.775 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,67 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini banjskih termi potpuno opremljen na prvom spratu kvadrature 48m2 po strukturi jednoiposoban stan se sastoji od dnevne sobe, trepezarije , izdvojene kuhinje , hodnika , kupatila i dve terase lodje koje gledaju na parking i sumicu . .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 71.250 €, 38,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.120 €, 62,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika za nov trosoban stan , na 1.spratu. Ima povrat Pdv-a. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za porodičnom nekretninom, imamo sjajnu ponudu za Vas! Predstavljamo vam odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji kod Lipovog Gaja. Stan je u izgradnji sa rokom decembar 2025. godine. Sjajan kvalitet gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednog od najtraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 300m od jezera i trga, u blizini više parkova, restorana, prodavnica i mnogih drugih sadržaja Stan je sa svojih 47m2 veoma prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.500 €, 58,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Adicama Izuzetan Trosoban stan 58 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrano je orijentisan,ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom,odvojenu kuhinju,Dve spavaće sobe,kupatilo,wc i dve Lepe Teraseističe se kvalitetna ugradnja Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.080 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severozapadno. Stan je po strukturi troiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan od 38kvadrata, sa svim stvarima, visoko potkrovlje na prvom spratu, uknjižen 1/1, sveže okrečen. U stanu niko nije živeo 10 godina od kako je zgrada završena. Vlasnik. Moguća je korekcija cene. U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 166.260 €, 89,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade sa ukupno dva sprata i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje zahvaljujući velikoj kvadraturi i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan P=75m2 na prvom spratu zgrade sa liftom u strogom centru Niša. Stan se sastoji od : dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo, 2 ostave, podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Drvena stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>