• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 pogodan pala cena Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 pogodan pala cena Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 pogodan pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 pogodan pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 670 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 26 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno razdvajanje privatnog i poslovnog dela, a fleksibilna struktura nudi veliki potencijal prilagođavanja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 pogodan pala cena zadnjih 7 dana'
200.000 €
200.000 €
162.000 €
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 175.000 €, 411,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne saobraćajnice. Kuća se sastoji od dve nezavisne vertikale od kojih je jedna potpuno završena i useljiva, a druga je u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>