• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 pogodan interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 pogodan interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 pogodan interfon

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 pogodan interfon" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.290 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 pogodan interfon'
195.000 €
195.000 €
203.000 €
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2, lođa i terasa, CG, 6/7, lift, telefon, interfon, podrum. Stan je uknjižen na 65m2, mereno 71m2. U mirnom delu Bežanijske kose, u zgradi okruženoj zelenilom i nezoniranim parking prostorom nalazi se ova nekretnina u održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno komforan,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 205.000 € na 202.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 202.000 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 220.000 €
15.02.2026 - 205.000 €
27.02.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2, terasa, EG, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 Salonski stan na dva nivoa: donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka(30m2), spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje sa terasom, kupatila. Gornji nivo se sastoji od dnevne sobe i spavaćeg dela pod kosinom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 89,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 89m2, dve lođe, EG, 7/7, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen. Troiposoban, uknjižen stan na jednoj od boljih lokacija na Novom Beogradu. Dvostrano je orijentisan. Stan ima dve lođe, svetao je tokom celog dana. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 230.000 €, 99,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula - TC Zira lokal, uknjižen na 42m2, ukupno 99m2, VPR/5, norveški radijatori, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Prodaje se lokal na atraktivnoj i prometnoj lokaciji, u novijoj i očuvanoj zgradi kod TC Zira, opština Palilula. Lokal је na dva nivoa, pogodan za razne delatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3. 5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 176.700 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 3.0, 74m2(terasa 10m2), VPR/11, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. Komforan trosoban stan, pogodan za višečlanu porodicu kao i za starije osobe s obzirom da je na visokom prizemlju. U neposrednoj blizini vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran i kompletno namešten, dvoiposoban stan, u novijoj zgradi. Dvostrano orijentisan istok-zapad. Stan poseduje garažno mesto 12m2, uključeno u cenu. Zgrada je u mirnoj ulici udaljenoj 100m od glavne saobracajnice, Bulevar Kralja Aleksandra. Zgrada je izuzetno kvalitetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Slavujev venac, Braće Ribnikar; 114m2, 5 kancelarija, PSUT, podno grejanje na struju, interfon, internet, 2 garažna, 3 parking mesta; U ponudi je kvalitetan poslovni prostor pogodan za veliki broj delatnosti u polusuterenu prelepe kuće u blizini Zire; Ulazni deo - prijem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.140 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Mišeluk - Nov, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan na veoma mirnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na idealnom prvom spratu nove stambene zgrade sa malim brojem stanova što budućim stanarima garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 216.000 €, 135,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Tasmajdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi na petom spratu, u pitanju je veliki konforni duplex. Stan raspolaze sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavace i jednom gostinskom sobom, dva kupatila, u jednom ima đakuzi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u novosagrađenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>