• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 pogodan centralno greja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 pogodan centralno greja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 pogodan centralno grejanje

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 pogodan centralno grejanje" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 1.239 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 951 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 pogodan centralno grejanje'
198.300 €
198.300 €
89.100 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično organizovan nov lokal - poslovni prostor na frekventnoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića, u blizini KBC Zvezdara. Lokal sa izlogom koji se sastoji od jedne prostorije sa jednim mokrim čvorom uz mogućnost da se lakim pregradnim zidovima podeli u više manjih prostorija. Lokal....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal - stan u nivou PR je uknjižen na 58m2, dok se na nivou ispod stana nalazi prazan prostor od 42m2 (magacin). U PR se nalazi dnevni boravak sa posebnim garderoberom, spavaća soba, kuhinjski deo i prostrano kupatilo sa tuš kadom. Dnevni boravak trenutno služi kao advokatska kancelarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren). Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Renoviran, urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.750 €, 112,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna cena i odlična lokacija - na Klisi, u blizini industrijske zone i svih potrebnih sadržaja, prodaje se stambeni prostor, pogodan i za poslovanje za razne delatnosti. Nalazi se u suterenu kuće, u sivoj fazi i potrebna su određena ulaganja kako bi se priveo nameni koja odgovra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Porečka lokal, 127m2, PR/5, CG, telefon, dupleks, izlog Odlična investicija – reprezentativan dupleks lokal sa izlogom ka ulici! Prodaje se izuzetan poslovni prostor u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, uknjižen na punu kvadraturu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 195.700 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća na početku Rakovca u Salaksijama, na mestu gde se pruža prelep pogled. Kuća je okružena zelenilom, sa položajem gde je odlična ''Ruža vetrova'' izvanredna za zdravlje. Kuća je građena u tri nivoa, gde se u samom prizemlju nalazi garaža, zatim jedna velika prostorija....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 195.700 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na početku Rakovca u Salaksijama, na mestu gde se pruža prelep pogled. Kuća je okružena zelenilom, sa položajem gde je odlična ''Ruža vetrova'' izvanredna za zdravlje. Kuća je građena u tri nivoa, gde se u samom prizemlju nalazi garaža,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2021.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban luksuzni stan uknjižene korisne površine 146m2 (u prirodi ima oko 180m2) u samom centru grada. Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe svaka sa kupatilom, kuhinja sa trpezarijskim delom, predsoblje, još jedno kupatilo, kao i ograđeni deo sopstvenog dvorišta. Stan....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 206.000 €, 206,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan poslovni prostor. - Centar Batajnice. - Na dve etaže u zasebnoj kući. - Kompletno sređen prostor. - 206 m2 ukupne površine. - Dvorište. - Terase. - PVC stolarija. - Parket. - Centralno grejanje. - Veći broj manjih i većih prostorija. - Svaka etaža ima zasebnu kuhinju, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 406,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.agencijapragma.com

Crni šor – Kuća sa dve stambene jedinice (troiposobna i dvosobna) površine 103m2 i 123m2, sa pomoćnim zgradama ukupne površine 180m2. Parcela je površine 21,5 ara dimenzija 27m x 80m. Pogodno za privredne delatnosti ili stanogradnju. Trofazna struja, plin, CG na čvrsto gorivo, kanaliacija.....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 133.900 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 4.43 katastarska jutra zemlje na Segedinskom putu. Salaš se nalazi na 1 km od naselja i prve prodavnice i izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje i delimično je renoviran. Stambeni deo je veliki oko 279 m2 i sastoji se iz dva dela,....

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Kuća, UROVCI, 160.000 €, 350,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Obrenovcu – opština Urovci, ukupne površine 350m2, na 22.80 ari placa, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na samo 3 km od centra Obrenovca. Kuća se sastoji od prizemnog dela koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg sa desne strane stepenice vode na sprat na kom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 218.000 €, 229,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it sektor, predstavništva ili ordinacije. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade, pored fakulteta, Tehnološkog parka, u zelenom okruženju i sa dovoljno parking....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 154.500 €, 392,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličnu kuću na tri nivoa ukupne funkcionalne površine približno 400 m² na placu od 360m2! • Podrum (~180 m²) - poluukopan prostor kao na slikama, sa donje strane objekta omogućen izlaz ka dve garaže, što pruža odličan pristup i dodatne mogućnosti za radionicu, skladište....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 164.800 €, 229,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 229.000 €, 396,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ozakonjena kuća površine 396m2 sagrađena 2014. godine, sa velikim potencijalom. U kući postoje dve garaže i četiri nivoa- prizemlje, prvi i drugi sprat i potkrovlje. Prvi sprat je potpuno je opremljen. Drugi sprat i potkrovlje su u sivoj fazi i mogu se urediti po želji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 37)

<< <1> >>