• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 interfon zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 interfon zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 interfon zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 interfon zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 interfon zadnjih 14 dana pala cena'
179.000 €
229.000 €
224.500 €
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 185.000 €
06.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 71m2, balkon, gas, I/II, telefon, interfon. Uknjižen. Komforan trosoban stan u zgradi iz 2005. godine. Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje kao i mnoštva linija javnog gradskog prevoza. Nalazi se na prvom spratu od dva sprata u zgradi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 45, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 229.900 €
08.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Pariske komune Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2. 0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 183.300 € na 175.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.500 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 183.300 €
13.05.2026 - 175.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 233.000 €
11.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 233.000 €
12.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 232.800 €
15.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2. 0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 232.800 €
15.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 243.200 €
05.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Dušana Vukasovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 244.000 € na 224.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 244.000 €
14.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>