• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m2 1.sprat

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m2 1.sprat" pronađeno 440 nekretnina - prosečna cena 519 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 43000 eura
    • do 54000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 540 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 43.400 €, 63,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA,KOD TRI ŠEŠIRA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA MANOJM TRPEZARIJOM, SPAVAĆA SOBA, VELIKA TERASA. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na grbavici, u sklopu kuće, na prvom spratu. Postoji mogućnost da se zakupi cela kuća (260m2) za 2000e + režije. Pozovite nas za više informacija. Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m2 1.sprat'
60.000 €
60.000 €
32.000 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110966. Izdaje se lep trosoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Garaža je gratis 6 meseci. Mogućnost iznajmljivanja polunameštenog stana. Stan je uslejiv odmah.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN NA GRAVICI ULICA DANILA KISA NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM DVE SPAVACE SOBE USELJIV OD 01,08, STAN CE BITI OKRECEN I DUBINSKI OCISCEN ZA NOVE STANARE CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 38.000 €, 66,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stan u centru Gakova, na odličnoj lokaciji. -Površina stana je 66 m2, stan se nalazi na 1. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na veću terasu, kuhinju i dve spavaće sobe sa izlazom na manju terasu. -Grejanje je centralno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan sa parking mestom u dvorištu u ulici Kolo srpskih sestara. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Idealno za porodice, ili zaposlene parove.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 48.280 €, 71,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforan stan blizu Lidla, početak Veternika , na prvom spratu, sa tri spavace i velikom dnevnom sobom sa kuhinjom plus dve tarase i kupatilo Stan kompletno sredjen pre 2 meseca i funkcionalno opremljen. Grejanje na toplotne pumpe od 5000-6000 rsd trosak samo u zimskom periodu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na prvom spratu. Poseduje tri velike spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, potpuno opremljeno kupatilo i terasa. Zgrada ima lift. Depozit 800eura. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0656582505 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Limanu 3, u blizini Limanskog parka. Stan se nalazi u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada, okružen zelenilom, igralištima za decu i velikim brojem slobodnih javnih parking mesta. Lokacija je idealna za porodičan život – u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 PODBARA, KOD ALMAŠKE CRKVE 🏢 📍 Lokacija: Podbara, neposredna blizina Almaške crkve 📐 Površina: 75 m² 🏢 Sprat: 1. sprat 🚪 Struktura: Trosoban stan, može se pregraditi i dobiti još jedna prostorija 🌞 Terase: 2 terase 🔹 Pogodno za: Agenciju, Firmu, Salon, Stanovanje 💼 Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se četvorosoban stan – Bulevar oslobođenja (kancelarijski prostor) 🏢✨ U ponudi je nenamešten četvorosoban stan površine 75m² , koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 78,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan na sjajnoj lokaciji. Prostire se na površini od 78m2, nalazi se na prvom spratu. Poseduje dve zastakljene terase dvorišno orijentisane. Obe terase poseduju ostave. Jedna se prostire na površini oko 15m2, dok je druga manja, ali funkcionalna. Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Želite da živite u miru i tišini, okruženi prirodom, a da ste na korak od grada? Imamo savršeno rešenje za vas! Plac se nalazi na brdu u prvoj liniji do Dunava, sa neponovljivim pogledom na reku. Kuca je stara, u dva nivoa (prizemlje i sprat) osnova povrsine 40m2, koja je zrela za....

 
 
 
  Kuća, MISLOĐIN, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA NA PRODAJU – 80 m² Kuća od 80 m², na dva sprata. Prvi sprat sadrzi dnevni boravak i dve spavaće sobe. Dok drugi sprat čini otvoren prostor. Kuća se nalazi na 8,5 ari ravnog placa, u blizini je autobusko stajaliste. Kuća ima struju i vodu, a prikljucak za gas ispred placa. Mislodjin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 386)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>