• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 što manji do 750 eura/m2" pronađeno 20 405 nekretnina - prosečna cena 284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosečna cena)
    • do 43000 eura
    • do 359 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • parking
    • kablovska
    • 1.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 38.200 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve sobe, trpezariju sa kuhinjom, ostavu, kupatilo, terasu. Gradska voda, struja, kanalizacija. Cena 38.200e za dogovor. Kuća, Sombor | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna montažna kuća naselje Gradnulica. Kuća je okvirne kvadrature 70 m2, na prostranom placu od 577 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila ,dve spavaće sobe i zatvorene terase. Kuća nije istaknuta, u postupku je legalizacije....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća na placu od 6 ari, sa dva ulaza. Prvi ulaz sadrži dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju (spojeno), spavaću sobu, hodnik, kupatilo i špajz. Drugi ulaz ima predsoblje i još jednu spavaću sobu. Kuća ima struju, vodu i kanalizaciju, dok je gas sproveden kroz ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BACKI JARAK, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na glavnom putu u Bačkom Jarku. Nalazi se 10km od Novog Sada, a od autoputa Beograd - Novi Sad 7km. Glavna magacinski prostor je 70m2, a u dvorištu postoji i pomocni oko 30m2. Dvorište je dužine 25m, a širine 7m. Kamionski prilaz. Dodatan prostor za kancelariju.....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Kuća: KOLUBARSKI OKRUG- Valjevo-Širi centar, , Belo brdo K.P: 2902 KO Miličinica, 70m2, 48ari, 35000 eur .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109421.Izdaje se prazan lokal od 70m2 na Adicama u prometnoj ulici, na samo 500m od Futoškog puta. Idealan je za kancelariju, apoteku, tihu delatnost, Ima 2 sanitarna čvora, grejanje je na gas, ima struja, voda,.. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz stan se dobija i pripadajuce parking mesto ispred zgrade, ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 70,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 70,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 22.000 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja, prodaje se trososobna porodična kuća površine od 70 m 2 sa pomoćnim objektom površine 36 m 2 koji čini u prirodi stvari sastavni deo stambenog objekta na parceli površine od 10 ara 78 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u dobrom stanju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 18.000 €, 70,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sprat-potkrovlje u sivoj gradnji P0=73m2 na zajedničkom placu P= 2.15 ari, objekat poseduje gradjevinsku dozvolu i projekat za adaptaciju. upisana svojina prvivatna. Mogucnost prepravki i dobijanja trosobnog stana. Za više informacija i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Save Kovacevica Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109518.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan (71m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u gradu. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 71 m2 na Limanu 2, na odličnoj lokaciji – na par minuta hoda od fakulteta, Promenade, keja i Štranda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i raspolaže sa funkcionalnim rasporedom: prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, radna soba, dva toaleta i velika terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novim Banovcima *povrsine-71.15m2 *vlasnik 1/1 *2 spavace sobe *1 kupatilo *2 terase *2 ostave Centralno grejanje(na gas,leti se ne placa) Agencijska provizija je uracunata u cenu. Za vise informacija pozvati na 069/14-54-599 ili putem meila:office@smb.rs....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 574)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com