• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 zadnjih 7 dana što manji priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 zadnjih 7 dana što manji priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 zadnjih 7 dana što manji prizemlje

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 zadnjih 7 dana što manji prizemlje" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.067 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 2.sprat
    • podrum
    • interfon
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 zadnjih 7 dana što manji prizemlje'
210.500 €
210.500 €
109.000 €
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>