• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 useljiv Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 83,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica  ( kod OŠ Đura Jakšić ),korisna  površina objekta 83 kvm ( dva objekta 54 kvm + 29 kvm ), na 2,41 ar placa, grejanje na struju , mogućnost za uvođenje gasa ). Kuća je prizemna i sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavaće sobe. Luksuzni ugradjeni keramika španska Navarti i italijanska 41zero42. Kada Kolpa san i Geberit ugradni vodokotlić. PVC stolarija nemački brend Trocal, kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 useljiv zadnjih 7 dana'
129.000 €
219.298 €
145.000 €
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada – na Terazijama – u ponudi je lokal površine 82 m², smešten u suterenu zgrade i odmah useljiv. Prostor pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima, bilo da je u pitanju kancelarijski prostor, maloprodajni lokal,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,