• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 prizemlje

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 prizemlje" pronađeno 594 nekretnina - prosečna cena 1.749 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 162.000 €, 74,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjižen lokal površine 74 m smešten na izuzetno prometnom mestu, kod pijace na Bežanijskoj kosi. Sastoji se od dve prostrane odvojene prostorije sa dva ulaza, koje je moguće spojiti i napraviti open-space koncept, u zavisnosti od potrebe kupca. Smešten je u prizemlju, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 74 m², uknjižen i bez tereta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi i odlikuje ga funkcionalan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz predsoblja. Poseduje dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.800 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dupleks od 86m2 u odličnoj zgradi u blizini autobuske stanice. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Pozovite nas za ovu priliku! Terasa,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.500 € na 185.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.500 €
03.04.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u zgradi od kvalitetne fasadne cigle, poznatoj po uredno održavanom ulazu, velikoj biciklani u prizemlju i prostranoj zajedničkoj prostoriji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 166.860 € na 185.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 166.860 €
01.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 74.16m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet, 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, 1 terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 74,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Temerinu, 73 kvadrata, više prizemlje,centralno grejanje,gas,vlasništvo 2-1, u bloku 22.Cena 87000e.Može i na kredit.Cena je fiksna. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Heroja Pinkija , prizemni trosoban stan, parking mesto+++Agencijska oznaka 1057537. Prodaje se trosoban stan u maloj zgradi u dvorisnom delu parcele. Stan je u prizemlju sa svojim posebnim kotlom za grejanje . Sastoji se od ustakljene prelepe terase, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 132.870 €, 86,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u prizemlju male zgrade. veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19621 ili kontakt tel:065 38 58 888 Dančo lic. br. 322 (STATUS NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 96.000 €, 86,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komplet renoviranu kuću do koje se dolazi za manje od 20min vožnje od centra Novog Sada i na samo 40min od Beograda. Plac na kojem se nalazi kuća izlazi na dve ulice, i do same kuće se može doći i zimi i leti. Kuća je komplet unutra renovirana 2024. godine i ne zahteva....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 137.600 €, 86,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor na luksuznoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Saobraćajnog fakulteta. -U sivoj je fazi i adaptibilan je za sve potrebe zakupca. -Izlog je okrenut ka ulici. -Zgrada je kvalitetna novogradnja. -Postoji razlika u nivelaciji poda za potrebe provlačenja instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

.Agencijska oznaka - 1101114 - Uknjižen. četvorosoban stan iza Veterničke rampe. Stan se sastoji iz većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta, ostave, manje zatvorene terase, od koje je napravljen radni kutak i veće terase sa spoljnom kuhinjom. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 74,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra 1000074. Prodaje se uknjižen troiposoban stan koji se nalazi na 3. Spratu kvalitetne i održavane zgrade sa liftom na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Prostrana biciklana je u prizemlju i velika prostorija za prostiranje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-441 (od ukupno 441)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>