• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 namešten uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 namešten uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 namešten uknjižen

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 namešten uknjižen" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 2.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 202.500 €, 81,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113993, I/III, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvo lokala svih namena od prodavnica do Pošte. Nedavno je renoviran u poslovnom stilu i idealan je za kancelariju ili mnoštvo usluga razlicitih firmi. Trenutno se koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i terase sa ostavom. Grejanje je etažno - podno na toplotne pumpe. Izuzetno lep,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 namešten uknjižen'
161.000 €
167.000 €
214.000 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.000 €, 81,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope. Stan je kompletno namesten sa novim namestajem. Odmah useljiv. Zgrada je kvalitetna. U blizini je Liman. Sastoji se u osnovi od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099625 CENA 120000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj blizini Telepa i O.Š. "Jožef Atila". Stan se nalazi u potkrovlju manje zgrade, svi redovni prozori. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113993, I/III, klima, uknjizen, parking, kancelarija. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnostvo lokala svih namena od prodavnica do Poste. Nedavno je renoviran u poslovnom stilu i idealan je za kancelariju ili mnostvo usluga razlicitih firmi. Trenutno se koristi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 212.000 €, 81,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan bez ulaganja u ulici Milana Rakića na dve minute od centra.Stan ima 81m2, sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ide u sve prostorije, velikog dnevnog boravka, dve komfortne spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje, ostave kao i dve terase. Uknjizen....

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.380 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena. Nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Kontakt telefon 0631231262....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 81,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, trosoban stan na Adicama, 81m2+++ Agencijska oznaka-1062777 Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj blizini Telepa i O.Š. "Jožef Atila". Stan se nalazi u potkrovlju manje zgrade, svi redovni prozori. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se fantastičan ,kompletno namešten troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Ulaz u stan je na 5-om a stan se nalazi na 6-om spratu. Uknjižen na 78m2, podno mnogo više. Maksimalno iskorišćen prostor, kosine ne utiču na funkcionalnost. Vlasnici su ih iskoristili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054167 … NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN 82m2 Na odličnoj lokaciji, prodaje se namešten trosoban stan. Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dva mokra čvora-toalet i kupatilo. Zgrada se nalazi u blizini Sajma, okružena je zelenilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom i sa dve spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten. Stan je Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan u zgradi iz 2019. godine nalazi se usamom centru Stare Pazove, na jednoj od najboljih lokacija.U neposrednoj blizinistana se nalaze Opštinska uprava Stara Pazova, MUP, banke, pošta, škole, kafići, kao i ostali brojni komercijalni sadržaji. Stan je svetao, luksuzno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,luxuzno opremljen, namešten, komplet renoviran, uknjižen dvoiposoban stan u blizini Keja. Stan je odmah useljiv., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052556 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 78,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Ova nekretnina obuhvata tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i terasu sa pogledom na ulicu.....

 
 
 
  Stan, SIĆEVO, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan u širem centru grada, kod Šivare i u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na 1 spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 78m2 i sastoji se ulaznog hodnika dnevne sobe, zidom odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana i dve terase. Grejanje je centralno gradsko sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 163.200 €, 78,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja idealnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima ukupnu površinu od 78,4m2 i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 228.050 €, 82,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063353. Na prodaju troiposoban stan u centru Novog Sada, 82m2, potpuno namešten. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe i trpezarije sa kuhinjom. Sa terase se pruža fantastičan pogled na Petrovaradinsku trvdjavu, odlićno osvetljen. Uknjižen, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.500 €, 78,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace, fakulteta i centra grada kod Dalton zgrade, prodaje se komforan i funkcionalno organizovan četvorosoban stan ukupne uknjižene površine 78 m², dok je realna korisna površina i veća. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41400, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052376, KEJ, TROSOBAN STAN, 77m2 Prodaje se izuzetan stan na izuzetnoj lokaciji u Starom gradu, blizu Keja. Stan je trosoban, povrsine 77 metara kvadratnih sa terasom, podrumom i mestom za parkiranje u dvoristu. Kompletno renovinar, uknjižen. Prodaje se sa potpuno namesten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 194.000 €, 77,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054594, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 77 m2 U našoj ponudi odličan trosoban stan na sjajnoj, izvinite na najboljoj lokaciji u našem Novom Sadu, na Limanu 1. Dvostrano orjentisan, svetao, prostoran , strukturno idealno koncipiran za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 193.640 €, 83,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban namešten stan u okolini Betanije i Mašinske škole. Top lokacija. Uknjižen 1/1. Dvostrano je orijentisan. U okolini se nalazi škola, marketi, vrtići, autobusko stajalište, .. Iza zgrade ima parking mesta van zone. Stan je nedavno renoviran. Poseduje široki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 166.560 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan trosoban stan, savršenog rasporeda na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja je okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Preporuka! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113327, I/II, video nadzor, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Ovaj kancelarijski prostor od 83m2 nalazi se u poslovnoj zgradi sa velikim prometom i nudi moderne pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvo lokala....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta, dobrom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113327, I/II, video nadzor, klima, uknjizen, parking, kancelarija. Ovaj kancelarijski prostor od 83m2 nalazi se u poslovnoj zgradi sa velikim prometom i nudi moderne pogodnosti, odlicnu poslovnu okolinu i parking. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnostvo lokala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten troiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilo, WC i terasa. Uknjižen 1/1 Za dodatne informacije 0693831004 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 83,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban duplex na odličnoj lokaciji u blizini market, medicinska škola, medicinski fakultet, vrtić, autobusko stajalište. Ulično orijentisan. Stan se prodaj kompletno namesten tako kao sto je na slikama. Sav namestaj je pravljen po meri. 064/8222-190 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 83,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092363 - Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao magacin....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 104)

<< <1 2 3> >>