• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 namešten klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 namešten klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 namešten klima Najnovije

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 namešten klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, SIĆEVO, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan u širem centru grada, kod Šivare i u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na 1 spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 78m2 i sastoji se ulaznog hodnika dnevne sobe, zidom odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban poslovni prostor ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Idealno za razne vrste delatnosti (advokatska kancelarija, školica, ordinacija, salon lepote, masaža..). Kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura 80 m2 namešten klima (212)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>