• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 luksuzan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 luksuzan - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 luksuzan

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 luksuzan" pronađeno 235 nekretnina - prosečna cena 2.041 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini planine Kosmaj (opština Sopot), na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, blizu stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 168.000 €, 84,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban se nalazi na vpr a visina 1 sprata u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 208.147 €, 76,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLIČNA POZICIJA. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.360 €, 84,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 34, na povučenom spratu. Link za sajt: https://marmil.co.rs/ponuda-stanova.php Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 76,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETNA NOVOGRADNJA NA LEKINOM BRDU – LUKSUZ, MIR I SAVREMENI KOMFOR Predstavljamo vam vrhunsku novogradnju na jednoj od najtraženijih lokacija – Lekino brdo. U pitanju je moderna, luksuzna zgrada sa malim brojem stanova, osmišljena za one koji žele privatnost, kvalitet i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 76,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102275 - Cena je 205 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen LUX poslovni prostor u blizini Bulevara i Futoške pijace. Na visokom prizemlju je prelep dnevni boravak sa moderno opremljenom kuhinjom, kupatilom i funkcionalanim ulazom. Donji deo je u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 208.147 €, 76,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, LUKSUZNO OPREMLJEN 4-SOBAN PENTHAUS NA ZVEZDARI – 84m² (UKNJIŽENO 42m²) Prodaje se dvoetažni jednoiposoban penthaus ukupne površine 84,2 m² (uknjižen na 42 m² zbog smanjene visine drugog nivoa), na poslednjem VII spratu kvalitetno građene zgrade. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u samom centru grada u pešačkoj zoni. Stan ima prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja je kompletno opremljena malim kućnim aparatima i posuđem(kafe aparat, blender, mikser, mašina za sudove i veš). Dnevni boravak ima izlaz na prelepu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 219.780 €, 84,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI.Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 85 m² Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Cena stana je sa pdv.Visoki energetski standard zgrade-kalorimetri. Odličan raspored prostorija. Dva kupatila sa tri kade, dve tuš i jedna ležeća.Roletne na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Zgrada je spratnosti P+4 i gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se troiposoban stan površine 76m2 koji se nalazi na I spratu. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.000 €, 84,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok se dve spavaće i kupatilo nalaze na VI spratu (na koji se penje stepenicama....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-centar. Odmah useljiv stan, u sistemu pdv-a.Kvalitetna gradnja,hrastov parket,drvo-aluminijum stolarija,prvoklasna keramika. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-257-244 ili 064-538-11-99. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 230.000 € na 225.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054217 NOVI SAD - LIMAN 2, TROSOBAN LUX STAN 75 m² Retka prilika da kupite savršen trosoban stan od 75 m² sa panoramskim pogledom na Frušku Goru. Na prodaju izuzetan stan od 75 m², smešten na 10. spratu zgrade sa liftom, sa otvorenim panoramskim pogledom na Frušku goru, koji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 111.840 €, 75,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.970 €, 75,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja ,povrat pdv-A. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas(kalorimetri), smart hom koncept, multi split klizatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux na odličnoj lokaciji na dva nivoa. Penthouse. I nivo 43m2, galerija 42m2. Na galeriji od 42m2 je najvisa tacka 1.70 samo u jednom delu a u ostalom delu je niže. Na gornjem nigore se nalazi jedna spavaca soba i velika divna terasa agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta voznje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osecaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 85,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo za keš kupce! Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena. Parking čisti papiri. nema dvorište i dodatni plac. Jedinstvena ovakva nekretnina u mirijevu. Nije u zajedničkom dvorištu, samostalna na placu! Kuća za dvoje. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 235)

<< <1 2 3 4 5 6> >>