• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 klima zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 klima zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 klima zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 klima zadnjih 14 dana" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.205 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parking
    • opremljen
    • centralno grejanje
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 79m2, nalazi se na XIII spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan prostran dvosoban stan ukupne površine 77m2 u održavanoj zgradi starije gradnje na devetom spratu sa liftom. U blizini se nalaze opština Novi Beograd, Merkator, Dunavski kej, veliki broj prodavnica, marketa, škola, vrtića kao i svi ostali sadržaji i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 klima zadnjih 14 dana'
178.450 €
204.900 €
204.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje troiposoban dupleks stan 77m22, na Grbavici, Miše Dimitrijevića, početak ulice bliže Braće Ribnikara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na V spratu sa liftom. Stan se sastoji od, donji nivo: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovića, pr+ptk, ta, uknjižena-Stvarna površina-75m2 , ugovorna površina-68.00m2, Odlična kuća na Višnjici - prilika koja se ne propušta! Ušuškana u mirnom kraju Višnjice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova šarmantna kuća koja odiše toplinom doma. Sama na svom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vitezova Karađorđeve zvezde, 3/3, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Vitezova Karađorđeve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada.U stanu je etažno grejanje ili na TA peć,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.050 €, 73,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 73m² u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prelepim otvorenim pogledom, dok jasno odvojen spavaći blok pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlicna termoizolacija (racun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposoban dupleks stan 73m2 na odličnoj lokaciji blizu Sajma. Stan je na 6 spratu zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan, ima terasu. U solidnom stanju, urađen parket. Centralno gradsko grejanje. Delimično renoviran u dobrom stanju. Na dobroj lokaciji. Donja etaža: dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>