• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 kablovska

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 kablovska" pronađeno 1 736 nekretnina - prosečna cena 1.999 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican porodicni stan! https://art-nekretnine.rs/property/467238 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 79,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun je jedinstvena varoš na desnoj obali Dunava, nadomak beogradske prestoničke vreve. Ušuškan zelenilom, poseduje bogato istorijsko i kulturno nasleđe, kao i specifičan položaj, što Zemun čini jednim od najpoželjijih mesta za život. Zgrada je locirana u mirnom kraju, a nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 116.830 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju stambenog kompleksa u Lipovom Gaju. Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. Cene sa uračunatim PDV-om. Rok zavrsetka radova kraj 2025 + 90 dana. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen - niski troškovi za režije. 062/221-178 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 212.000 €, 81,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan bez ulaganja u ulici Milana Rakića na dve minute od centra.Stan ima 81m2, sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ide u sve prostorije, velikog dnevnog boravka, dve komfortne spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje, ostave kao i dve terase. Uknjizen....

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.150 €, 81,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. *Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. *Cene sa uračunatim PDV-om. *Rok završetka radova kraj 2024 + 90 dana. Za više informacija, pozovite! https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/veternik-lipovgaj/521718 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 134.050 €, 81,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan 81m2 u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Magdon. Stan se nalazi na sedmom spratu, kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je tarket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao, kompletno namešten trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, odličnog rasporeda, u novijoj zgradi. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo, ulazni hodnik i deganžman i prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.020 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. S25 81m2 - TELEP ŠIFRA: 517152 KONTAKT: 0648222153 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 166.330 €, 81,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlčan troiposoban stan kod Veterničke rampe u novoj, relativno skoro useljenoj zgradi. Stan je odlicno pozicioniran i zaklonjen od buke.Stanu pripadaju 2 parking mesta i deo dvorista. Odlican za miran porodicni zivot. Za vise detalja i razgledanje stana, pozovite nase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 81,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija! Mir i tišina, zgrada uvučena od saobraćaja. Blizina Dunava, šetališta, vrtića, škola, centra. Stan održavan, renovirano kupatilo pre par godina, menjana ulazna vrata, drvena stolarija očuvana, parket hoblovan i lakiran, menjana struja. Poseduju podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 81m2. Korisna površina preko 100m2. Stan je dodatno sređivan. Odlična lokacija za život. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.840 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. godine. Stan može funkcionisati kao dve zasebne jedinice. Popust zavisi od dinamike isplate. Kontakt 064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.140 €, 79,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul. patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.000 €, 81,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 81m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 81,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545923-Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.000 €, 79,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda Četvorosoban NOV stan 79m u Novom Sadu na Podbari, novogradnja, odličan rapored sa tri odvojene spavace sobe+ dnevna sa kuhinjom, terasa, dva kupatila. Odlična oprema u stanu, vrhunska keramika. Stan je uknjizen, brzo useljiv. Cena 216.000 e +3% agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.944 €, 79,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja prelepog porodičnog 3.0 stana u neposrednoj blizini Bulevara Patrijaha Pavla. Odlično iskorišten prostran i svetao prostor. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilom i dve ostave. Grejanje na gas. Pravo korišćenja parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u Petrovaradinu. U pitanju je kompletno renoviran dvorišni stan, sa svojom ostavom, podrumskim i tavanskim prostorom. Stan poseduje dnevni boravak, dve komforne sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Grejanje je na gas. Nekretnini pripada i određen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 142.440 €, 81,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u mirnom i porodičnom okruženju. Stan je u izgradnji, od pouzdanog investitora, koja garantuje visok kvalitet gradnje i opreme. Odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i estetskim dizajnom. Lokacija pruža sve što vam je potrebno za udoban život: u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 150.380 €, 79,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.000 €, 81,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u PETROVARADINU, KARAGAČA površine 81m2. Stan se nalazi u manjem visoko kvalitetnom objektu sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa Gradom. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 214.410 €, 79,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 124.370 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. U ceni su dve terase po oko 12m2 koje nisu u kvadraturi, kao i parking mesto. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Podno grejanje je na gas. Ne propustite ovu priliku. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 183.500 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 81m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.990 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

539731-Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.770 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.310 €, 79,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 123.890 €, 81,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana na samom ulasku u Futog uz pravca Novog Sada. Struktura stana:Hodnik,prostrana dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,dve terase. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto.U ponudi imamo stanove različite strukture i spratnosti.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u novogradnji na odlicnoj poziciji u blizini centra grada.Uz svaki stan se dobija gratis parking mesto.Pouzdan investiror,kvalitetna gradnja,mogucnost povrata PDV-a.Za vise informacija pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 598)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>