• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 interfon dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 interfon dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 interfon dvorište

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 interfon dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.093 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 interfon dvorište'
223.440 €
223.440 €
56.250 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052894 , ALIBEGOVAC, NOV, ČETVOROSOBAN STAN 78m² U ponudi imamo moderan, potpuno nov četvorosoban stan , smešten u mirnom i prestižnom naselju Hollywood Hill , idealan za porodični život u zdravom okruženju, na svega nekoliko minuta od centra grada. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>