• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 interfon do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 interfon do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 interfon do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 interfon do 2200 eura/m2" pronađeno 164 nekretnina - prosečna cena 1.853 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • kablovska
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 167.200 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Mesto za saunu, u kupatilu đakuzi kada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 180.000 €, 82,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje na inverter klimu, a ima i norveške radijatore. Mali režijski troškovi. Oko stana je malo dvorištance(20m2) koje pripada stanu. Stan ima ostavu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno nov trosoban stan s pogledom na Frušku goru – idealan porodični dom na mirnoj lokaciji u blizini grada Predstavljamo vam moderan, komforan i potpuno nov trosoban stan smešten u početnom delu Alibegovca, idealan za one koji žele spoj zdravog, porodičnog života u prirodi sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 interfon do 2200 eura/m2'
169.950 €
169.950 €
166.510 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 171.600 €, 78,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića 2. 0, 83m2, PSUT/2, interfon Prodajemo izuzetno funkcionalan, dvosoban stan u zgradi sa samo četiri stana. Kompletno je renoviran 2017. godine. Sastoji se od ulaznog hola, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe, ostave i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola Stan poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom sa izlazlazom na terasu sa koje se pruza pogled na zelenilo, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Terasa Interfon 11. krajiške divizije Sprat: 15 Spratnost: 15 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM, HOLLYWOOD HILL---Agencijska šifra 1000086. Lep, komforan i potpuno nov troiposoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, udaljen samo 4 km od Merkatora i Promenade (5 minuta vožnje preko Mišeluka). Autobusko stajalište i prodavnica su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.050 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 80.30m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Doksata Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 176.800 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 80m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Milana Uzelca Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052894 , ALIBEGOVAC, NOV, ČETVOROSOBAN STAN 78m² U ponudi imamo moderan, potpuno nov četvorosoban stan , smešten u mirnom i prestižnom naselju Hollywood Hill , idealan za porodični život u zdravom okruženju, na svega nekoliko minuta od centra grada. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv četvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom naselju Hollywood Hill. Idealan je za porodični život, sa otvorenim pogledom ka zelenilu Fruške gore i dobrom povezanošću sa gradom.Stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hollywood hill, 4.0, 78m² ++|++ Nov četvorosoban stan u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom naselju Hollywood Hill. Idealan je za porodicni zivot, sa otvorenim pogledom ka zelenilu Fruske gore i dobrom povezanoscu sa gradom. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

060 575 2323 Lep, komforan i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, ulica Tihomira Arsića 16. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a istovremeno budu blizu svih gradskih dešavanja.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.015 €, 77,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo - Donji grad 3. 5, 77, 41m2 (dve terase), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 163.926 €, 78,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 78m2 (terasa), 5/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.561 €, 78,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3.5, 77,41m2 (terasa), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, škola, obdaništa, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep i potpuno nov trosoban stan, smešten u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, idealan za porodice koje žele da uživaju u zdravom ambijentu, čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a da su istovremeno na svega par minuta od centra gradskih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 164.500 €, 74,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne etaže nalazi se podrum od 16m2 (ne ulazi u kvadraturu kuće) koji ima prozor ka ulici,a u koji se silazi iz predsoblja. Mogućnost zamene za stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 161.900 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Milovana Marinkovića Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se najve��i dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.800 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0 , 83.21m2(teasa 2.96m2), podno grejanje, lift, I/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 170.720 €, 86,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 86.22m2(teasa 28m2), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 154.450 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 78m2(teasa 6m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 160)

<< <1 2 3 4> >>