• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 duplex do 2100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 duplex do 2100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 duplex do 2100 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 duplex do 2100 eura/m2" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.820 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 162.700 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Odličn Duplex !!! Prodaje se odličan duplex sa parking mestom u dvorištu. Nalazi se na lepoj lokaciji u ulici Hadži Ruvimovoj . Stan je dvorišno orijentisan gde je potpuni mir. Prostran duplex sa dve spavaće sobe na spratu. Ima dva kupatila,, na obe etaže po jedno. (AleksUna nekretnine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 duplex do 2100 eura/m2'
173.040 €
173.040 €
162.740 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 74,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex sa odlicnim rasporedom, vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 173.120 €, 84,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je kao duplex ali na prvoj etaži nalazi se samo ulaz dok je životni prostor na drugoj etaži. U cenu i kvadraturu nije uračunata velika terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 177.200 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 86m2. Stan je Duplex. Nalazi se u novogradnji nadomak Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Prodaje se sa moderno opremljenom kuhinjom i ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u drugoj grupaciji, bez ulaganja. Uknjižen , lift, cg, terasa. agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 160.000 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053081 NOVI SAD - SAJAM, TROSOBAN DUPLEX 78 m² Sajam, Novi Sad Na prodaju odličan trosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajam . Stan površine 78 m² nalazi se u mirnoj ulici u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 83m2. Stan je Duplex. Nalazi se u blizini Riblje pijace. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Odlična lokacija. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na minut od pešačke zone i Riblje pijace, zanimljiv i nadasve prostran stan, odliče cene za ovaj kraj+++Agencijska oznaka stana 1062387, Novi Sad, Centar, 83 m2, trosoban, peti sprat. Odličan duplex stan sa malim kosinama, zidanim stepenište, i pun svetlosti. U donjem delu stana vas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.950 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na minut od pešačke zone i Riblje pijace, zanimljiv i nadasve prostran stan, odliče cene za ovaj kraj. Agencijska oznaka stana 1099235 . Na minut od pešačke zone i Riblje pijace, zanimljiv i nadasve prostran stan, odliče cene za ovaj kraj+++Agencijska oznaka stana 1099235, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.890 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku Goru, sendvic zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa lezecim kadama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 149.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan duplex, na odlicnoj lokaciji na Ceraku, ulica Pristinska. Na prvom nivou, nalaze se hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo i terasa. Na drugom nivou nalaze se dve spavace sobe, kupatilo i terasa celom duzinom stana. Drugi nivo stana je bez kosina, normalna visina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 176.110 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban, duplex, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Na prvom nivou nalazi se vrlo komotan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. On celom širinom od 7m izlazi na terasu. Na drugom nivou su spavaće sobe i kupatilo, bez kosina. Takođe jedna spavaća soba izlazi na ogromnu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 158.600 €, 81,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ , LEP DUPLEX STAN +++Agencijska oznaka 1062391. Troiposoban stan koji nije korišćen . Nalazi se ublizini keja , osnovne škole , kvantaša. U donjem delu je dnevna sa kuhinjom, terasom i stepeničtem za gornji deo , kupatilo i soba , u gornjem delu su dve sobe i kupatilo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 168.300 €, 86,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan četvorosoban duplex stan površine 86 m², na poslednjem – 6. spratu zgrade sa liftom, u traženom delu Novog Naselja.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Funkcionalan raspored. Stan se nalazi na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 154.500 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednistvena nekretnina nadomak Dunava, novog Kej Garden kompleksa, kao i samog centra grada. U pitanju je duplex od 79m2 u ulici Filipa Višnjića. Zgrada je novije gradnje, održavana i uredna. Stan je u potpunosti renoviran. Kosine u stanu ni malo ne remete funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 155.000 € na 158.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 176.300 €
30.01.2026 - 162.000 €
13.02.2026 - 155.000 €
15.02.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.750 €, 87,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

10320 TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 165.750€ BULEVAR EVROPE. PETI SPRAT. LIFT. TERASA. UKNJIŽEN. OSTAVA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.800 €, 79,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE. Stan je Duplex. Komplet renoviran.Ima ostavu,biciklanu i šupu. u ceni.Prodaje se sa nameštajem po meri. Blizina svih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.840 €, 86,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex površine 86m2 u izgradnji koja se nalazi u Petrovaradinu sa rok za završetak radova jul 2025. Ovaj stan odlikuje idealan raspored i odličan kvalitet gradnje i opreme, pružajući sigurnost i udobnost. Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite našim agentima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 143.000 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87644, IV/IV, klima, telefon. Prodaje se duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.100 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN DUPLEX 76m² - 141.100€ NOVA DETELINARA.RENOVIRAN.TERASA.LIFT.UKNJIŽEN.PETI SPRAT.PARKING.CENA SA STVARIMA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.450 €, 86,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar ,uknjižen 4 stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 86 m².Stan je Duplex u novijoj zgradi.U ceni je ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Nalazi se u blizini Sajma i svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex na traženoj lokaciji, Bez ulaganja, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara +++ Agencijska oznaka stana 1059254, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara. Oglašavamo prodaju odličnog duplexa u zgradi novije gradnje. Stan je pozicioniran na petom spratu zgrade sa liftom, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan duplex na Bulevaru oslobođenja. Idealan za porodično stanovanje. Prelepa zastakljena terasa sa pogledom na najveći gradski bulevar. Za svaku informaciju, nazovite našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094382 Na prodaju uknjižen, duplex na trećem spratu u novijoj zgradu bez lifta. Nalazi se u blizini Železničke stanice. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, toalet. Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>