• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 do 2000 eura/m2

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 do 2000 eura/m2" pronađeno 6 229 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lift
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji za porodičan život u Bomanskoj ulici na Telepu prodaje se troipisoban stan a nalazi u prizemlju spratne kuće sa dve stambene jedinice. Kuća sadrži dva stana, jedan na prizemlju a drugi na spratu, fizički su odvojeni spoljnim stapenicama a i papirološki su nezavisni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep troiposoban stan na izuzetno atraktivnoj ali ujedno mirnoj lokaciji na Limanu 4. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i terase. U blizini se nalaze Lidl, kao i Merkator i tržni centar Promenada. U blizini zgrade je autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Davorina Jenka, Zvezdara, 150000€, 77m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Davorina Jenka, Zvezdara Davorina Jenka.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena, kompletno renovirana, terasa, internet, dvorište. Trostrano orijentisana, kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 18.5 ari na izvanrednoj lokaciji na Fruškoj gori. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i izlazom na terasu (12m2 koja nije ušla u kvadraturu), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 152.660 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054293, NOVI SAD, TROIPOSOBAN STAN, 76.33 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo troiposoban stan , pozicioniran u potkrovlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 160.700 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican cetvorosoban stan, Socijalno. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elegantan cetvorosoban stan na izuzetnoj lokiaciji!!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.700 €, 80,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu zgradu na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta, samo 6 km i 15 min udaljene od strogog centra grada.Projektovana je upotreba najkvalitetnijih i modernih materijala sa toplotnom zaštitom objekta i zvučnom izolacijom, koji....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.140 €, 73,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 159.650 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan od 69m2, opremljen vrhunskim kvalitetnim nameštajem i tehnikom Bosch, spreman za useljenje! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 odvojene spavaće sobe, kupatila i 2 terase od kojih je jedna zastakljena PVC stolarijom. Nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 159.650 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i Nacionalnog Parka - Fruška Gora - prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 142.099 € na 149.780 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 149.780 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 142.099 €
22.02.2026 - 149.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj i atraktivnoj lokacij, na samo nekoliko minuta peške do centra, autobuske stanice, pijace, velikih marketa; A na desetak minuta od železničke stanice, pozicionirana je zgrada u izgradnji sa predviđenim rokom završetka april 2026. Izolacija na zgradi je termoblok+stiropor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.500 €, 81,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban stan 81 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Prvom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081308, SALAJKA, 78m2 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 163.200 €, 84,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u osnovi trosoban stan, sa dodatnom prostorijom u galeriji na odličnoj lokaciji unutar naselja Altina. Oba nivoa uknjižena na punu kvadraturu, vlasnik 1/1 Objekat priključen na gradsku kanalizaciju Stan se prodaje delimično namešten Parking mesto uračunato u cenu, korišćenje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 193.500 € na 167.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 167.000 €, 86,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 193.500 €
29.04.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 193.500 € na 167.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 193.500 €
01.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni lokal površine 86 m, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na Novom Beogradu, Blok 61, u ulici Jurija Gagarina, jednoj od najfrekventnijih i poslovno najatraktivnijih ulica ovog dela grada. Lokacija je okružena velikim brojem stambenih zgrada i poslovnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan četvorosoban porodični stan, novija zgrada, mirno mesto, zgrada sa 4 stana, visoko prizemlje (visina 1.sprata), kalorimetri - grejanje po utrošku, niski troškovi. Mogućnost kupovine garaže od 19m2. Stan je sam na etaži, raspored izuzetan, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/sremskakamenica-paragovo/535143 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 82m2. Nalazi se u maloj zgradi novije gradnje, useljenoj 2022. godine. U neposrednoj blizini nalazi se škola, supermarket, gradski prevoz. Sa ove lokacije se lako i brzo stiže do Novog naselja a isto tako i do Novosadskog puta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.100 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu kvalitetnog stana po povoljnoj ceni, kako za život tako i kao investiciju u okviru ponude prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 149.350 €, 77,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41305, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi kod Socijalnog, dobro održavan. Kuhinja uvučena sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnom sobom, 2 velike spavaće sobe, jedno kupatilo. Ostava na terasi. Stan gleda na dve strane. Zgrada nema lift. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se najve��i dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan površine 82m2 koji je renoviran i opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom koji su uključeni u cenu.Detalji stana: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom Odvojena kuhinja Dve prostrane spavaće sobe Kupatilo Hodnik Prostrana terasa (deo terase je van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Milice Milojković, npr/4, terasa, lift, 3.0 stan na odličnoj lokaciji, dobra insfrastruktura, blizina fakulteta, škola, marketa, prevoza, uknjižen. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću u Veterniku. Kuća je novije gradnje,prethodni vlasnici su kupili staru ruševnu kuću koju su prepravljali i dograđivali pre dve godine. Kuća je renovirana kompletno. U njoj vlasnici žive dve godine. Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,hodnika,kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u mirnom delu Veternika – idealna prilika za porodični život U ponudi imamo kvalitetno građenu kuću površine 85 m² u prizemlju, sa mogućnošću proširenja na visoko potkrovlje koje je u sivoj fazi izgradnje. Kuća se nalazi na prostranom placu od 600 m², u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.300 €, 76,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan sa tri spavaće sobe u prelepom delu grada. Ulica je slepa i samim tim vam garantuje mir! Pravi porodičan stan! U cenu uračunat PDV, tako da kupci prvog stana ima mogućnost na refundaciju. Za više informacija pozovite 069-771-595 Etažirana kvadratura stana je 84,12m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 80,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Lep stan na dobroj lokaciji. Dupleks,u donjem delu dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,spavaca soba,kupatilo i terasa. Gornji deo dve sobe i kupatilo. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 83,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetnu novogradnju koja se izdvaja modernim dizajnom, kvalitetnom gradnjom i malim brojem stanova! Zgrada ima dva ulaza, a u svakom se nalazi samo 5 stambenih jedinica, što garantuje mir, komfor i privatnost budućim stanarima. Tehnička oprema i završna obrada:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 164.450 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Avijaciji. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda i veličina prostorija. Za ljubitelje komfora, ova nekretnina je pun pogodak. Lokacijski je odlično pozicionirana, u blizini se nalaze prodavnice, apoteke, škola, vrtić, autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 143.140 €, 74,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Preradovićeva, izgradnja sa rokom mart 2026 g. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 143.140 €, 74,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/533461 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 145.000 €, 75,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Nov, neuseljavan, trosoban stan površine 75,61m2. Na prvom od šest spratova zgrade sa liftom. CG, video nadzor, kvalitetna stolarija sa roletnama. Dva kupatila. Terasa. Prodaje se sa ugradnom kuhinjom, side by side frižiderom, bračnim krevetom i mašinama za pranje i sušenje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 75,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan P=75m2 na petom spratu, nove stambene zgrade sa liftom. Struktura: dnevna sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, toalet i kupatilo, terasa. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, u stanu je postavljen slavonski hrastov parket,granitna keramika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 80,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, Pijace, Hitne pomoći, osnovne škole i više autobuskih linija. Stanu pripada oko 290m2 dvorišta. Grejanje je etažno na gas.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 80,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal sa velikim izlogom na top lokaciji! Idealan lokal za mnogobrojne vrste delatnosti u zgradi novije gradnje pozicionirane u prometnoj ulici Kosančić Ivana nadomak Bulevara oslobođenja. Lokal je kompletno renoviran 2008 godine - na ulazu su stepenice za suteren od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>