• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što skuplji klima - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura 80 m2 što skuplji klima - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što skuplji klima

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što skuplji klima" pronađeno 2 033 nekretnina - prosečna cena 1.917 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 190.910 €, 86,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetnu novogradnju koja je na najlepšoj lokaciji u Učiteljskom naselju, na 50 m od Beo Shoping centra. Stan je osmišljen kako bi zadovoljio potrebe svakodnevnog stanovanja, enterijer stana odlikuju vrhunski materijali i vrhunska završna obrada,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.900 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 83 m2 za 190.900 e plus PDV (stan br.21 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban, prostran stan na Rotkvariji.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i čine ga dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Poseduje kupatilo i toalet, kao i dve terase. Dvostrano je orijentisan. Stan je uknjižen i bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu koja se nalazi u centru Novog Sada. Površina stana iznosi 80m2 poseduje 2 spavaće sobe, kuhinju, dnevnu sobu i kupatilo. Retko u ponudi. Stan je idealan za kancelarije, ordinaciju, ili za izdavanje. Za sve informacije pozovite! b121 Šifra:546881....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal za višenamensku upotrebu. Vredi videti. Za više informacija pozovite! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-lokala/novisad-podbara/451035 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novadetelinara/552406 Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno prijatan dupleks od 78 m², smešten u zgradi novije gradnje koja se pažljivo održava. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodnog svetla tokom celog dana i odličnu ventilaciju, čime dodatno doprinosi osećaju udobnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen komlet renoviran-namešten-led rasveta-elastični plafoni bambus tarket.marezzi keramika pvc stolarija akvarijum u toaletu može kredit.pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu odličnu kuću na Sajlovu koja nema skoro nikakva ulaganja i odma je useljiva. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila na prizemlju i dve spavaće sobe na spratu. Poseduje lokal na placu koji je trenutno pod zakupom, a ima i parking ispred kuće. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1 Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.500 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.250 €, 79,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Novi kompleks na atraktivnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa, Doma zdravlja Izuzetan kvalitet gradnje i opreme - pouzdan, renomiran investitor, za svaku preporuku. Rok izgradnje je polovina 2024. godine. Cene su sa PDV-om, te, ukoliko ste kupac prvog stana, možete da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.190 €, 84,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stan je renoviran, stavljena je PVC stolarija, uradjeno kompletno kupatilo, i sve električne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 195.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
01.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Stan se nalazi u novijoj modernoj zgradi,na 5 spratu od 6 u zgradi sa liftom. Iako se nalazi u centru Mirijeva zgrada je okružena parkovima i zelenilom. Ispred i oko zgrade parking. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namesten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 75m2 + TERASA, TROSOBAN Predstavljamo vam komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Odlično održavana zgrada. U stanu je sve renovirano, nova instalacija, tarket parket, nove plocice, bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju duplex 87m2 koji nudi savršen spoj mira i dobre povezanosti sa gradom. Donji nivo se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, toleta i ostave Gornji nivo sastoji se od 3 spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu i kupatila. Stan je delimično renoviran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se duplex od 81m2 koji poseduje 2 zatvorene terase.Tako da stan ima 100m2. Dvorišno je orijentisan. U odličnom je stanju,bez ulaganja. Zgrada ima svoj parking u dvorištu samo za stanare. Idealan za porodicu. Uknjižen 1/1. Može na kredit.Cena 189.900....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, 2T, odmah useljiv .. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu radijatori,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2 terase (5,55m2....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, odmah useljiv, uknjižen, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544582-Prodaje se komforan, trosoban stan na Limanu 4. Stan je strukturno odličan i pruža mnogo mogućnosti. Dve velike spavaće sobe, odvojena kuhinja, prelep dnevni boravak, trpezarija, kupatilo, dve ostave i terasa sa fantastičnim pogledom čine ovu nekretninu idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više inoformacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,0 stan u Gradiću, Petrovaradin, na samo pet minuta hoda do centra Novog Sada, površine 81 m², smešten na prvom spratu dvospratne zgrade. Zgrada je izgrađena 1800. godine, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove nekretnine. Visina plafona od 3.5 metara daje osećaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 189.500 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem sređenu kuću u Vrdniku u strogom centru, površine placa 13,52 ari. Kuća je izolovana, priključena na gradsku kanalizaciju, priključak plina je prošao pored kuće. Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, radne sobe, kuhinje ( kompletno opremljene),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 570)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>