• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji namešten podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 što manji namešten podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji namešten podrum

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji namešten podrum" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.233 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 102.000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova stolarija , kupatilo i ugradni nameštaj . Terasa je zatvorenog tipa ima i pripadajući podrum . Krov stambene zgrade je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten trosoban stan na Detelinari, uz mogucnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (iskljucivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 što manji namešten podrum'
67.000 €
200.850 €
190.550 €
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan porodični stan na Konjarniku! Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten u kvalitetnoj, čvrstoj i provereno dobroj staroj gradnji, sa visinom plafona od 2,6 m, što prostoru daje dodatni osećaj komfora i prostranosti. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji,na petom spratu. Stan je kompletno namešten i useljiv po isplati.Pažljivo odabaran nameštaj i savršenim rasporedom prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namesten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 208.500 €, 75,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Komforan dvosoban stan, mogućnost prepravke u dvoiposoban, na najlepšoj lokaciji u Novom Sadu. Nalazi se na Keju, na dva minuta od Riblje pijace i šetališta, okružen zelenilom. Stan je kompletno renoviran, menjane sve instalacije, postavljen PVC, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan trosoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici, dvostrano je orijentisan, i izuzetno osvetljen. Zgrada je odlično održavana kao i sam stan. Stan je uknjižen 1/1 tako da je moguća kupovina putem kredita,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 165.320 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, namešten stan u urbanoj vili u prelepom porodičnom naselju. Kompleks pun zelenila. Zgrada novijeg datuma. Stan je trostrano orijentisan. Ova komforna nekretnina sadrži dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, terasu, lođu i kupatilo. Niski režijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 60.840 €, 78,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća pogodna za poslovni prostor. Poseduje 3 kancelarije i čekaonicu. Površina parcele iznosi 200 m2. Može da se izdaje i kao stambena jedinica. Kuća poseduje 3 parking mesta, prostrano dvorište i podrum. Cena je 10 e po m2. Može da se ubaci još kancelariskog nameštaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 78,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u blizini pešačke zone sa maksimalno iskorištenim prostorom. Kosine ne remete funkcionalnost. Nameštaj i plakari rađeni po meri. Prodaje se kompletno namešten sa svim stvarima. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. ID: 549235 - kon.tel. 069/2244173....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Kontaktirajte nas: 064/803-33-23....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao, kompletno namešten trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, odličnog rasporeda, u novijoj zgradi. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo, ulazni hodnik i deganžman i prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.800 €, 79,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov, trosoban stan u mirnom delu grada! Kompletno namešten i dvorišno orijenitsan. Idealno za porodice i parove, koji traže moderan i komforan stan u mirnom naselju. U sklopu stana postoji i parking mesto. Dođite i uverite se u kvalitet i udobnost koji ovaj topli stan pruža.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 212.000 €, 81,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan bez ulaganja u ulici Milana Rakića na dve minute od centra.Stan ima 81m2, sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ide u sve prostorije, velikog dnevnog boravka, dve komfortne spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje, ostave kao i dve terase. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 163.200 €, 84,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u osnovi trosoban stan, sa dodatnom prostorijom u galeriji na odličnoj lokaciji unutar naselja Altina. Oba nivoa uknjižena na punu kvadraturu, vlasnik 1/1 Objekat priključen na gradsku kanalizaciju Stan se prodaje delimično namešten Parking mesto uračunato u cenu, korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 75.600 €, 84,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84844, VPR/IV, video nadzor, klima, telefon, stara gradnja, podrum. Predstavljamo vam nekretninu iz ponude za izdavanje, idealnu za poslovni prostor, sa mogućnođću adaptacije i za stambeni. Stan je salonskog tipa, sa visinom plafona 3.30m. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIČKA RAMPA, 86m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju odličan porodičan stan na lokaciji Veternička rampa. Zgrada je nova, 3 godine stara i veoma kvalitetno radjena. Grejanje je na gas te su računi veoma niski i samo u sezoni plaćanja. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten četvorosoban dupleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina osnovne škole Ivo Lola Ribar, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara oslobođenja Stambeni prostor čine dve etaže. Stan ima 87m2 korisne površine, odnosno 104m2 podne površine.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 35)

<< <1> >>