• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 što manji namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji namešten pala cena

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji namešten pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • lift
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 229.000 € na 195.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 259.000 €
14.01.2026 - 229.000 €
22.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan prekoputa konzorcijuma Beograd na vodi, na samo par koraka od Savskog šetališta. Sunčan i svetao stan u dupleksu prodaje se komletno namešten. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, dva mokra čvora. Stan ima pripadajuću ostavu na spratu.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 85.000 €, 77,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 90.000 €
24.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem. Prostor je svetao, prijatan i funkcionalno organizovan. Stan ima dve terase koje dodatno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu i lepo je uređen. Lokacija za porodicu i miran život. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić i osnovna škola. U cenu ulazi i parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 što manji namešten pala cena'
75.000 €
75.000 €
75.000 €
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 166.000 € na 161.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 161.000 €, 81,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 166.000 €
05.04.2026 - 161.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Odmah useljiv. Zgrada je kvalitetna. U blizini je Liman. Sastoji se u osnovi od dnevnog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>